Dark Unity- Modlidba k Voldemortovi

12. února 2010 v 21:07 | Hatake Jane & Uchiha Lan |  Dark Unity

Já a Lan milujeme Tomáška, jsme takový fanatici že jsme na facebooku u jedné z mích profilových fotek kde byl Voldík z HP 2, složili modlidbu.
Tím jsme založili nové náboženství....Dark Unity= angl. temná jednota
Lan kuzíva já normál písmo.

Přihlášky a info o Dark Unity bude brzy zde na webu.

Enjoy!!Tomášku .. slunce naše jasné .. bože náš!

klaníme se ti ty náš temný pane, jsi naše světlo na konci tunelu mi tě budem následovat až na konec světa, uděláme co nám příkážeš....

Naše tmo za denního světla,hvězdo naše jasná,klaníme se ti! Jsi mocný,tak zlý,tak krásný .

Tvá černá magie nás uchvacuje, toužíme po tom ti sloužit mít to čestné znamení zla jimiž označuješ své věrné. Klaníme se ti pane náš. Políbíme ti lem pláště a budem se těšit na další akce vedené tvou zlobou a spravedlností.

Společně porazíme toho zavšiveného pedofilského senilního dědka,jenž tak s oblibou prohlašuje,že jeho strana je dobrá.Víme,že to je lež.Jen tvá strana má ten správný směr.Směr,který udává budoucnost,který udává sílu a moc.

Ty náš Temný pane zabiješ toho arogantního, namyšleného fracka jménem Harry Potter. Jen štěstí mu dopomohlo k přežití. Spolu budem drancovat svět, podmaníme si čistokrevné kouzelníky, vyvraždíme nečisté a mudly. Nastane spravedlnost. Ó náš pane budeš vládnout světu ty jsi náš jediný bůh, jen vy zasloužíte opěvovat.

Klaníme se ti,ve tvé záři moci,síly a úžasu my zanikáme. Existuješ jen ty,jakožto bůh a pán světa.Všichni se ti budou klanět,všichni budou poslouchat tvé rozkazy,protože jen ony platí. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama