Starting love: 04-05 Silvestrovské 2v 1

31. prosince 2009 v 14:49 | Hatake Jane |  Icko příběhy
Na těchto kapitolách jsme málem skončili protože jsme málem zemřeli.
KotinQa mě málem zabila smíchy, já jí nenechala v klidu najíst.
Také mám jednu zajímavost. Bylo pozdě večer a já musela jít spát. Jenže jsem byla uprostřed psaní yaoi scény. Chtělo se mi na záchod, chtěla jsem dopsat yaoi... Tak jsem popadla mobil a šla na záchod. Takže jsem kus yaoie psala na záchodě pak jsem přes sms poslala Koti.
Celý Yaoi jsem psala já jelikoš je mi 15 a třičtvrtě.

Mega upozornění!: Je tam yaoi- sex muž/muž , komu se to nelíbí ať to nečte. A je to 15+ (jen aby se neřeklo že není omezení xDD)

autor: Jane Hatake a KotinQa
Paring: Kakashi/Naruto
Raiting: 12+,15+
Warring: sex, vztah učitele a žáka
Stav: Rozepsané
Počet kapitol: doufáme že hodně ale víc jak 50 určo ne! xDD
Očem: nemá cenu cenu psát o čem je když je 1) nedokončená a 2) kam se bude upírat děj je NAPROSTO NEPŘEDVÍDATELNÉ!!
Poznámka: Jane Hatake a KotinQa v tandemu po ICQ a SMS.Je to family project. KotinQa je má švagrová. Bez Bety.

Enjoy!!!
Tato klapča je věnována Kakashimu & Irukovi senseiům mému SB =)
Příští bude asi pro Lan mou sestřičku z HP světa xD.Kapitola 4
Byli už pár hodin na cestě a Sakura se Saiem si skoro mysleli, že jsou v nějaké telenovele (tu větu si zapamatujte). " Ty, Saii," šťouchla nenápadně do mladíka růžovláska. Ten k ní jenom lehce stočil hlavu. "Myslíš, že si z nás nestříleli?" optala se. ticho, jen zavrtění hlavou. " A hodláš mi vůbec něco říct?" Sai se na dívku usmál a malinko zrychlil. Vážně neměl náladu si s ní povídat... tak nějak tušil, že začne někoho drbat a jeho štvát. Ušklíbl se a juknul na ty dva před sebou. Jestli ti dva na sebe nepřestanou pokradmu házet zamilované pohledy, bude zvracet. Naruto stočil oči na Kakashiho, a málem leknutím spadl z větve. Jounin se na něj díval tak upřeně a toužebně, že blonďák měl pocit, že v jeho oku vidí všechno , co s ním chce udělat.
Naruto z větve nespadnul,
ale narazil do stromu který byl před ním. Pomalu se od kmene odlepoval jako palačinka od stropu. Sai vyprskl smíchy. (fakt? tyyy jo) Sakuře vystoupla naštvaná žilka a nad hlavou jí svítili tři chakrová písmenka WTF?! Naruto už se odlepil moc a hrozilo, že slítne tak ho vzal Kakashi do náruče. Naruto zmateně zamrkal. "Jsi v pořádku Naruto?" zeptal se ho Kakashi a uculoval se. "Motá se mi hlava." zamručel a rukou si mnul obroskou bouli, která mu vyrostla na čele. Kakashi se přibližoval jako že Naruta políbí, když v tom Sakura zařvala "Na blbosti nemáme čas." -Má pravdu- pomyslel si smutně Naruto. Kakashi se otočil zády k Narutovi a řekl "Vlez mi na záda." "Cože?!" ozval se mírně podrážděně. "Vlez mi na záda." zopakoval větu a tak mu Naruto na ty záda vlezl a objal Kakashiho kolem krku. Sai začal kašlat. Na to ale nikdo nebral ohled a běželi dál.
Řekněme, že Kakashi Naruta nedržel zrovna dvakrát pevně a tak blonďák lehce poskakoval. A byl rudý jak rajče. Asi trpěl sexuální frustrací nebo... no nebudeme to rozebírat. Vážně, tohle nemám zapotřebí, myslel si Sai. Vláčet se za nějakým chlápkem, kterého jsem v životě neviděl, s uřvanou, namyšlenou ženskou a zamilovaným párem. To se v noci asi nevyspím. Naruto s Kakashim si to rozdají a Sakura je bude špehovat. Skvělé! To sem tu jediný normální?, litoval se Sai a povzdechl si. "Ty Sai...!" zaslechl jen a zrychlil tak, že se dostal před ty dva a dalo za sebou nechal Sakuru. Dobře, teď je nevidím a ona je za mnou daleko, Sai byl sebou spokojený. Ani na okamžik si nepřipustil, že by někde na malinkým, schovaným ždibečku jeho srdce mohla být usazená žárlivost. Růžovláska zuřila. Copak se jí musí tak vyhýbat?. Fajn, možná se trošičku smířila s tím, že ji Sasuke nechce a nevrátí se. Tím pádem se její mysl podvědomě zamířila na Saie, Uchihovi tolik podobnému.
"Je pozdě. Utáboříme se." ozval se Kakashi když už se stmívalo. Tentokrát pro dříví poslali Sakuru a ostatní si připravovali spacáky. "Naruto,proč sis nevyndal spacák?" ozval se do trapného ticha Sai. "No, u Kakashiho je místa dost pokuď vim. Tak jsem myslel, že bych spal u něj. Tedy pokuď to nevadí." zrudnul a otočil se na zaraženého Kakashiho.(tento odstaveček je maj práce xD- Jane)
" No...klidně" řekl po chvíli jounin. A tak Naruto neváhal a šupnul si to do spacáku dřív, než bys řek sex. Kakashi si k němu vlezl a přitáhl si ho k sobě. Sensei chtěl mladíka políbit, ale ten uhnul. Bohužel mu zatraceně hodně vadil Saiův upřený pohled, o kterém si černovlásek myslel, pohrdající. Chyba lávky a Sai se tvářil nešťastně a zuřivě. V tom přišla Sakura a všechno dříví i s těma ulovenými králíky na zem. Růžovovláska si naplno připouštěla, že na jejich štěstí žárlí! Všechno to zase sebrala, rozdělala oheň a začal opékat jídlo. Vládlo tam nevraživé a trapné ticho. Po jídle šli všichni spát a Kakashi si přitiskl Naruta blíž k sobě, sundal masku a opatrně ho políbil. A blonďák mu chtivě odpovídal. Když chtěl jounin vniknou do mladíkových úst, byl mu přístup odepřen. A tak se Kakashi rozhodl k malé lsti. Pomalu zajel Narutovi rukou do rozkroku, ten se prudce nadechl a senseiův jazyk vklouzl dovnitř.
Naruto byl náhlým vpádem překvapen ale po chvíli se plně ponořil. Kakashi se odlepil, aby mohl pokračovat dál polibky na Narutovu čelist a krk. Naruto hlasitě zavzdychal. Sai se na ně obořil "Hele vy dva, to až po 22 hodině je teprve 21…" Kakashi a Naruto vyprskli smíchy. Když se Kakashi natolik uklidnil, aby mohl mluvit tak Saiovi a Sakuře řekl. "Oky,oky. Tak my jdem jinam." pochechtával se. Chytl Naruta za ruku a pošeptal mu "Znám poblíž perfekní místo." Naruto se zachvěl, jak mu přes záda přeběhl mrazík a nechal se vést Kakashim skrz les. "Jsme tu." oznámil Kakashi. Před nimi se otevřel veliký prostor, kde byl nádherný veliký vodopád , který končil v průzračném jezírku.*(se musím pochlubit taky moj práce- jane xDD)

Naruto se s překvapením podíval na jezírko a začal se pomalu svlékat. Kakashi ho však zastavil a ujal se toho sám. Naruto nevěděl kam si očima a zůstal zírat před sebe. Po chvíli tam stál úplně nahý. A tak, aby se zakryl, vlezl do vody. Zvědavost mu nedala a musel se podívat na jounina. Jaké bylo jeho zklamání, když našel Kakashiho svlečeného a ve vodě. To použil nějaké super svlékací jutsu?, divil se blonďák. Jedna věc ho však na něm děsně štvala. Ta jeho zpropadená maska! Naruto se zamračil. Prostě k němu přišel a za chvíli bylo už jen slyšet zvuk trhající se látky. Kakashi na něj jen překvapeně čučel. Pak Naruto chytl za jeho čelenku...chvíli přemýšlel jestli
jí má sundat, ale nakonec jí nechal tam kde je. Sensei se už chystal, že ho políbí, když Naruta napadla taková malá hra. Potopil se a rychle omrknul jezírko. Pak uviděl něco zvláštního. Díru. A tak tam plaval. Po vynoření zjistil, že se nachází v malé, ale útulné jeskyňce. Vyhoupl se na břeh, sedl si co nejvyzývavěji
jak uměl a čekal až ho Kakashi najde.

Kapitola 5
Kakashi zmateně hledal na hladině i pod hladinou Naruta...Ten nebyl k nalezení. Po chvíli také našel díru, která byla napojena na tunel vedoucí do jeskyňky. Konečně tunel začal stoupat vzhůru. Kakashi vynořil hlavu nad hladinu. Mokré vlasy mu spadaly do obličeje tak si je musel odhrnout. Jakmile uviděl Naruta jak vyzývavě leží a kouká na něj, zadržel dech a potopil se. Poté vylezl na břeh kousek vedle od Naruta. Otřepal se jak pes a šel ke svému studentovi (xD). Konečně si ho Naruto mohl prohlédnout. Kakashi byl dobře stavěný. šlachovitý krk, vystouplé klíční kosti, široké ramena a svalnaté ruce. Vymakané prsní svaly s tmavými bradavkami. (slkint xD) Pevné břišní svaly a to ani nemluvím o velmi pevném,tvrdém svalu který trčel do prostoru z Kakashiho rozkroku. Naruto to odhadoval na takových 20 centimetrů
(xD). Kakashi viděl jak na něj chtivě kouká, tak došel k Narutovi a začal ho vášnivě líbat. " Tak na tohle jsem čekal pět let." " Opravdu?" zeptal se nevěřícně Naruto. " Ano" odpověděl Kakashi a láskyplně políbil Naruta. Rozehrál sérii vášnivých polibků, kde jazyky bojovali o nadvládu nad tím druhým a sliny jim stékaly po koutcích úst. Když se od sebe odtrhli, tak Kakashi jeden takový pramínek špičkou jazyka slízl z Narutovi brady. Poté se Kakashi přesunul ústy k Narutovu uchu a zašeptal. "Naruto, chceš mě?"
" Ano" odpověděl hlasem zastřeným touhou. Kakashi to už nevydržel a začal Naruta líbat a sát na krku. Naruto slastně zavzdychal. Pro Kakashiho byl ten zvuk rajská hudba a povzbuzovalo ho to k další akci. Jazykem si udělal vlhkou cestičku k jedné z Narutových bradavek. Nejdřív ji obkroužil svým nezbedným jazykem, poté ji začal sát. Naruto se pod ním kroutil slastí s touhou, která ho stravovala a hnala mu krev do slabin. Když Narutovy bradavky ztmavly a ztvrdly vzrušením, pokračoval Kakashi ve své cestě. Jazykem si dělal pěšinku, přes kopce nazývané břišní svaly až k pupíku. Obkroužil ho a špičkou jazyka zajel do pupíku. "Kakashi." zavzdychal opět Naruto. Kakashi cítil, že je tvrdý jako skála. Proto nemohl dlouho čekat. Položil svou ruku na Narutovu chloubu a stiskl. Naruto se trhavě nadýchl, byl by se udělal hned, ale snažil se ovládat.Kakashi rukou začal rytmicky zpracovávat Naruta, sklonil hlavu a začal sát jeho varlata. Narutovi se nedostával vzduch, lapal po vzduchu, pořád měl málo. Kakashi postupně zvyšoval tempo zpracovávání a palcem přejížděl přes
hypercitlivý žalud. Přestal sát varlata a začal jedním prstem připravovat Naruta na vpád. Pronikl jedním článkem prstu to konečníku a u Naruta to vyvolalo bouřlivou reakci. Kakashi zajel prstem, co nejhlouběji to šlo a zavadil o Narutovu prostatu. Postupně přidával další prsty, až skončil na čísle 4 (kakashi ho má objemnej xD). Pohyboval prsty dovnitř a ven, přitom zpracovával Narutův pyj. "Už..." řekl
s těží mezi vzdechy Naruto. Jeho tělo se po chvíli napnulo jako luk a Naruto vystříkal životodárnou tekutinu Kakashimu do ruky. Kakashi své prsty potřísněné spermatem před zraky Naruta mlsně slízal.
"Kakashi..." zašeptal Naruto prosícně. "Hmmm? Copak?" optal se ho nevině Kakashi.

"Tak už mě sakra ošukej." zaškemral Naruto. "C,c,c jak nestydáté Naruto." uculoval se Kakashi a zeptal se "Opravdu to chceš?" "Ano, jako nikdy v životě."
Takové nabídce Kakashi nemohl odolat. Vytáhl prsty a nahradil je svým penisem (žádný lubrikant! pořádný chlapský sex!!! xD). Na jeden příraz byl uvntiř. Narutovi vyhrkli slzy bolesti. Kakashi ho uklidňoval polibky na břicho. Postupně to pálení Naruta přecházelo. Tak se v něm začal Kakashi pohybovat. Našel takový úhel, kde při každém přírazu zavadil o Narutovu prostatu. Naruto nikdy takový úžasný pocit naplnění nikdy nezažil tak sténal jak utržený ze řetězu. Kakashi se přestal ovládat, bral si Naruta rychle a tvrdě. Jeskyňkou se nesly jejich sténání a vzdechy. Nakonec oba vyvrcholili s výkřiky svých jmen. (tady končí má práce na 5 klapče-Jane)

Kakashi se svalí vedle Naruta a přitáhne si ho k sobě. " Zničil si mi masku." řekne jounin z ničeho nic. " stejně byla k ničemu." odvětí spokojeně Naruto. Ještě že mám v batohu další, pomyslel si Kakashi. Poté si společně v náručí usnuli. Byl to Kakashi, kdo vzbudil jako první. " Naruto, hej, probuď." "Neee, žábo nech mě spát?" " Jsem si jist, že žáby by to udělala. Já jí ovšem nejsem. tak zvedni tu svojí línou prdel, lásko." A tak se Naruto, chtíc nechtíc, zvedl a vlepil jednu pusu jouninovi a skočil do vody. Když se Kakashi konečně vydal za ním, naruto už byl oblečený a čekal n něj. " Asi bysme měli chvátnou...Dřív než se ostat-" ale než stihl Naruto dokončit větu, tak mu svištící kunai ustřelil kus vlasů. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Naru tvoje sb co tě obdivuje .... Naru tvoje sb co tě obdivuje .... | 31. prosince 2009 v 15:25 | Reagovat

No to snad neni možný.....já tak slyntám že na to ani ten kýbl nestačí...ten konec ..hmmm.. znášilnění?????!!budeee?? :-D  krásně

2 kiki kiki | 31. prosince 2009 v 23:52 | Reagovat

tse! takhle to utnout!  ???  jinak paráda a už se nemůžu dočkat dalšího dílu... :-P   :-)

3 terkic terkic | Web | 1. ledna 2010 v 15:43 | Reagovat

no toto, rychle dál O_O

4 Lanííí - chaan ^^ Lanííí - chaan ^^ | Web | 1. ledna 2010 v 21:39 | Reagovat

Šušušuu ..
Krásnéé,srandááá .. xD
Po 22 hodině,jo xD

5 Kakashi & Iruka sensei-tvoje SBénko Kakashi & Iruka sensei-tvoje SBénko | Web | 9. ledna 2010 v 17:31 | Reagovat

Naprosto mrtě mňam!!! Jinak mocinky děkujem za věnování? kdy bude další díl?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama