Starting love- 03

28. prosince 2009 v 10:14 | Hatake Jane |  Icko příběhy
Předem se omlouvám že přidávám klapču teprve dnes a ne včera jak jsem slíbila.
KatinQa byla na lukostřeleckých závodech a vrátila se až 18:00. a psali jsme to do 21:15 takže toho moc neni. Po minulém konci nás nic nenapadalo. Tak jsem přišla s tím že to zamotáme. Gaara je v průšvihu a Sasuke tam bude mít hl.roli ale to předbíhám do další kapitoly.
autor: Jane Hatake a KotinQa
Paring: Kakashi/Naruto
Raiting: 12+,15+
Warring: zatim nic, v budoucnosti: sex, vztah učitele a žáka
Stav: Rozepsané
Počet kapitol: doufáme že hodně ale víc jak 50 určo ne!
Očem: nemá cenu cenu psát o čem je když je 1) nedokončená a 2) kam se bude upírat děj je NAPROSTO NEPŘEDVÍDATELNÉ!!
Poznámka: Jane Hatake a KotinQa v tandemu po ICQ a SMS.Je to family project. KotinQa je má švagrová. Bez Bety.

Enjoy!!!
Tato klapča je věnována Terkic-senpai mému SB =)
Příští bude pro senseie.
*"Buch, buch." ozývaly se rány uprostřed noci na dveře Narutova bytu. "Vždyď už jdu." mručel cestou ke dveřím Naruto. Podíval se hodiny bylo 4 hodiny ráno. -Co tu v tuhle sobu otravuje?!- přemýšlel Naruto a otevřel dveře. Zarazilo ho, to co uviděl. Ve dveřích stála Sakura se zničeným pohledem. "Sakuro, co se děje?" zeptal se jí s obavami. "Máme misi, oblékni se!" přikázala mu. "Co máme TEĎ za misi?!" zařval na ni z obýváku kde se oblékal a bral vybavení. "Unesli Gaaru. Máme zjistit, zda žije a
případně ho zachránit." Naruto se zasekl uprostřed pohybu. "Gaara" zašeptal.

Naruto vyběhl ze dveří a málem srazil růžovlásku( fůůj růžová xD). Aniž by vlastně věděl, kde je sraz, cválal rovnou k bráně. K jeho velkému překvapení tam stáli zbylí členové týmu. Kakashi opět dělal, že čte, ale tentokrát nezapoměl obracet stránky. Blonďák se zastavil, rychle se kouknul na senseie, zčervenal a začal okukovat zem, snad jako by si myslel, že když jí bude provrtávat pohled, že uvidí jak ten malej chomáček trávy roste. Ani ne za půl minuty se tam objevila Sakura a všichni mlčky vyrazili. Naruto se díval kolem sebe a trénoval svůj pozorovatelský talent. Zjistil totiž, že všichni jsou stejně grogy jako on. Museli okysličovat mozek, že? " To zívání je NAKAŽLIVÝ!" prohlásila dívka a zívla. Sai jejího příkladu následoval. " Taky bych řek." a Naruto přemýšlel. A nejenom a Gaarovi ale i jouninovi.

Cestovali celý den, všichni byli nevyspalý ale na to nebrali ohled. Stmívalo se (Ne žádný film Stmívání xD), všichni už únavou obrazně padali na huby, tedy skoro všichni. Naruto naneštěstí doslovně. Uklouzla mu noha z větve a s výkřikem padal dolů na palouček. Naruto se už připravoval na tvrdý náraz do země. Nic takového se ale nestalo. Spadl do měkkého tepla. Bál se, že to konejšivé teplo zmizí tak se víc na dotyčného přitiskl a zabořil instinktivně hlavu do té hrudi. -Někdo mě chytil do náruče- pomyslel si Naruto. Pomalu otevřel jedno oko pak druhé. Uviděl, že má zabořenou hlavu do zelené vesty, vytřeštil oči a podíval se nahoru. Byl to Kakashi. Naruto sklopil oči a zamumal něco ve smyslu "Děkuju.". Když Kakashi viděl jeho rozpaky tak ho postavil na zem, poté zavelel. "Musíme si odpočinout. Vyndejte si spacáky (stany nemaj). Já zatím jdu pro dříví." a zmizel mezi stromy.

Všichni vybalili spacáky a zachumlali se do nich. Naruto to tam ovšem nemohl vydržet. A tak se zvedl a vydal se Kakashiho směrem. Snad ho najdu, pomyslel si. Začal sbírat dříví, když uslyšel. " Naruto?" oslovený zvédl hlavu a setkal s černým pohledem, s černým pohledem svého jounina. Počkat moment....kde se tam ksakru vzalo svého? Naruto, notak, vzchop se!, káral se blonďák. " Mwuhehehehe" ozval se Kyuubi. "ZMLKNI!" Zaječel Naruto, bohužel, jak si později uvědomil, tak ne jenom na lišku, nýbrž i na Kakashiho. Ten na něj koukal jak na vola. Vždyť přece nic neudělal. " Ehm... Jsi v pořádku? ...Naruto..." " Jasně proč bych nebyl?" divil se ten. " No že na mě ječíš, abych zavřel hubu." " Ne" odporoval Naruto " Ale jo" "Ne" Jo" "Jo" zkusil blonďák. "N- Jo!" málem se nechal nachytat Kakashi. Povzdechl si. " Měli bychom se vrátit." Naruto přikývl a tak se bez jediného slova vrátili zpět do tábora. K jejich překvapení už ostatní spali a tak rozdělali oheň. Seděli vedle se a čuměli do ohně. Tedy Naruto tak jenom tak vypadal. " Chlapče,chlapče...no tak udělej něco!" káral ho Kyuubi. " A co máš tak asi namysli!" "Obejmi ho, polib ho, vyspi se s ním! COKOLI! " vyštěkla liška a Naruto byl vyvržen zpět do reality. Měl by to fakt udělat? Co když se naštve, ale na tom cvičišti ho přece políbil on ne?

Naruto váhavě položil ruku na rameno bývalého senseie. Ten se na něj překvapeně podíval. Naruto si přisednul blíž a opřel hlavu o Kakashiho rameno. Kakashi se pod maskou usmál a obejmul jednou rukou Naruta kolem ramen. "Promiň, že jsem na tebe vyjel Kakashi-san. Ale já řval na Kyuubiho...poslední dobou mi nechce dát pokoj." povzdechl si Naruto. "Neomlouvej se ." zašeptal Kakashi a začal mu rytmicky hladit rameno kde měl položenou ruku, poté se sklonil a dal Narotovi polibek do vlasů, kde ho později také hladil. Naruto se pohnul a lehl si Kakashimu do klína tak že otočil hlavu směrem k senseinovo hrudi. Po chvíli Naruto usnul tak ho Kakashi vzal do náruče a dal do svého spacáku, kde bylo místo pro dva a zalezl k němu. Naruto se zavrtěl a obejmul Kakashiho.

Jounin se usmál a zavrtal se blíž k němu. Ráno se jako první probudil Sai. Jako první mu pohled padl na ty dvojku ve spacáku. Přešel potichu k Sakuře, zacpal jí pusu a probudil. Ta prudce otevřela oči a chvilku to vypadalo, že mu jednu ubalí. To by, ale nesměla mít bystrá očka a nevšimnout si až moc roztaženého spacáku. Šokovaně ukázala na ně a Sai přikývl a naznačil, aby byla zticha. Růžovovláska souhlasila. Když měla ústa volná tak se prudce nadechla. Došla k nim a naklonila se. " BUDÍÍÍÍÍČEK!" zařvala. Kakashi i Naruto prudce otevřeli oči. Naruto se vzpamatoval rychleji a byl by vyskočil ze spacáku, kdyby ho jounin nechytl pevněji. " Pusť mě." zašeptal Naruto, ale moc to nepomohlo, tak to raději vzdal. " Můžete mi to vysvětlit!" Zavrčela Sakura. " Pomáhal jsem senseimu, protože se rozhodl, že si napíše svojí icha icha!" Vypálil bez rozmyslu Naruto. " Tak tohle ti nezbaštím!" Odvětila dívka. Kakashi se zase cítil...no tak trochu zklamán, že to mladík nepřiznal, ale rozhodl se ctít jeho nevyslovené přání a pomlčel.

Oba vylezli ze spacáku a začali jíst míchaná vajíčka, které mezitím udělal Sai. Najednou se Naruto praštil pěstí do hlavy. Proč? -Naruto ty debile!!!- zařval na něho Kyuubi a vší mocí co měl nad tělem zvedl pravou ruku Naruta a praštil ho s ní. "Co zas?" zavrčel v mysli Naruto. "Pako,pako,pako, proč si nepřiznal , co jste dělali?!" řval naštvaně lišák.Kyuubi ale odpověď nedostal."Naruto?" Nic. Naruto se vrátil do reality. "Sakuro?" oslovil jí. "Hmmm?" "Chceš vědět co jsme dělali s Kakashim?" zeptal s jí Naruto. Kakashimu zaskočilo vajíčko a začal kašlat a Sakura a Sai se dívali na Naruta víc než zvědavě. "Hmmm když to tak shrnu, tak jsme se objímali, prohodili pár slov, hladili se a tak nějak jsem usnul a ráno se probudil vedle Kakashiho." řekl. "Cožééé?!" vyprskla Sakura. Sai se jen začal přiblble uculovat. Jenže Sakuře a Saiovi to nestačilo, chtěli detaily a tak Naruta zasypávaly otázkami, ten kvůli tomu zrudnul. Tak se raději zvednul a šel si sbalit. Kakashi, který
konečně dokuckal, následoval jeho příkladu.

Minulý díl: 02
Další díl:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 terkic terkic | Web | 28. prosince 2009 v 19:25 | Reagovat

Chudák Naruto, Kyuubi a ještě do toho ho otravuje Sakura se Saiem:D

2 pajčas pajčas | Web | 29. prosince 2009 v 1:15 | Reagovat

Tak u toho bych chtěla být!!! :)

3 Hatake Jane Hatake Jane | Web | 29. prosince 2009 v 18:15 | Reagovat

[2]: Já a KotinQa jsme tam mentálně byli a nářez jako svině xDD :-D  :-D

4 Hatake Jane Hatake Jane | Web | 29. prosince 2009 v 18:16 | Reagovat

[2]: a jsem ráda že někdo čte a komentuje naše FF v 1 ráno xDD Arigatoo  :-D  :-)

5 KotinQa KotinQa | E-mail | Web | 29. prosince 2009 v 20:14 | Reagovat

Ovšem, my jsme totiž víli...sudičky...ne osudové XD

6 Narashi-chan, milované a milující SBčko Narashi-chan, milované a milující SBčko | Web | 30. prosince 2009 v 12:41 | Reagovat

Sugoi!!! Celou dobu se u toho tlemim! Tonemá chybu, takže honem dalšííííí :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama