Starting love- 02

26. prosince 2009 v 21:31 | Hatake Jane |  Icko příběhy
autor: Jane Hatake a KotinQa
Paring: Kakashi/Naruto
Raiting: 12+,15+
Warring: zatim nic, v budoucnosti: sex, vztah učitele a žáka
Stav: Rozepsané
Počet kapitol: doufáme že hodně ale víc jak 50 určo ne
Očem: nemá cenu cenu psát o čem je když je 1) nedokončená a 2) kam se bude upírat děj je NAPROSTO NEPŘEDVÍDATELNÉ!!
Poznámka: Jane Hatake a KotinQa v tandemu po ICQ a SMS.Je to family project. KotinQa je má švagrová. Bez Bety.
Další klapča až zítra. xD
KotinQa je grogy, já bych mohla psát dál ale 1) bez ní to nemá cenu psát, 2) vysychá mi studna inspirace.


Kapitola 2.

Naruto odešel z ukončeného tréningu který ani nezačal. Potuloval se konohou a cestu zakončil na vytesané hlavě Yondaimeho, kde si sednul a přemýšlel. "Potřeboval bych radu, jenže každá rada je teď drahá, co Yondaime?" mumlal si pro sebe a podíval se na sochu. Zvedl lehký vánek, který cuchal Narutovi vlasy, ten si jen povzdechl. Najednou se mu o záda opřely cizí záda. Naruto polekaně otočil hlavu. Opíral se o něj Kakashi který si četl (jako že četl) svou knížku "Hoj." zvedl v pozdrav ruku.

"A-ahoj" vykoktal Naruto. " Přemýšlíš o tom jak se stát Hokagem?" řekl Kakashi a dělal, že dál četl. "ne...teda JO!." Jounin se zasmál. " Víš Naruto, asi bych ti měl něco říct" Naruto se podíval na svého mistra poprvé od…no od včerejšího dopoledne a zase viděl ten sen. Jen nepatrně potřásl hlavou, aby ho vyhnal z hlavy.
"Myslím si, že jsi moc mladý na.." no jo na co vlastně Kakashi...co jsi chtěl říct? Místo toho si povzdech a řekl. " Musím jít, mám ještě nějakou práci" a vypařil se jak pára nad hrncem.

Nechal tam pouze totálně zmateného Naruta.
Má pěknou prdel, co?- zasmál se Kyuubi když se naruto díval jak mizí."Co-cože?!" zařval nahlas naruto.-Škoda, že jsem liška a jsem zapečetěn...-
"Co..proč?" -No přece bych ho ošukal až by řval. - smál se Kyuubi. "Mlč!" -Má touha po něm tě bude spalovat jak oheň dřevo. Mimochodem nejsem jediný kdo v tomhle těle po něm touží...- smál se dál. "Zavři hubu a kušuj!" zašlapal Kyuubiho na dno svého podvědomí. Zvedl se, bylo pozdě tak šel domů. Udělal si chleba, který v rychlosti snědl, chtělo se mu totiž hrozně spát. Umyl se, převlékl a zalezl do postele.

Co to ta proklatá liška jenom mlela? Není jediný kdo ho chce. Ok, tím asi myslel mě. Ale já ho přece. Pravda zdálo se mi o něm...ne to nebyl můj sen, ale Kyuubiho!, nalhával Naruto sám sobě. Po chvíli usnul. Pozdě v noci se u mladíkovi postele objevil stín, který ho chytil za ruku a zašeptal. " Naruto..." V tu chvíli byl silou stržen po pod blonďáka. Ten mu obě ruce chytil nad hlavou a zajel rukou pod triko. Pak otevřel oči a podíval se na jounina. Ale nebyl to Naruto, to Kakashi poznal. Jeho oči byly rudé a zastřené touhou. Ne, to nebyl Naruto, to byl Kyuubi!

Naruto-Kyuubi zuřivě skoro až brutálně líbal Kakashiho, ten byl jako v tranzu. Naruto-Kyuubi ho škrábal nehty po hrudi, kousl ho do krku. Kakashi se jako mávnutím proutku probudil z tranzu, vymanil svou ruku ze sevření a dal pěstí Narutovi-Kyuubimu ten odletěl na druhý konec pokoje. "Klidně se s tebou vyspím, ale musí to být Naruto, ne ten démon uvnitř." zašeptal skoro omluvně Kakashi. Naruto se začal měnit zpět. Kakashi k němu došel, sklonil se. To už Naruto plakal, najednou ucítil ruce, které ho chytili a přitáhli blíž k tomu zdroji tepla. Naruto byl na pokraji bezvědomí, Kyuubi ho vyčerpal. Nic si nepamatoval a nevnímal okolí.

Kakashi položil už uklidněného chlapce zpátky do postele, přikryl a lehce políbil na čelo. Asi bych tu neměl zůstávat, pomyslel si jounin. "Sladké sny, můj drahý Naruto." usmál se.Můj, slyšet to slovo od mladíka společně s jeho jménem. Na chvilku se zasnil a pak odešel. Naneštěstí, Naruto sladké sny neměl. Měl totiž setkání s liškou. Další. "No tak kousání na krku prej ne." zněl Kyuubi podrážděně. Naruto nechápavě koukal. " Kakashi. Nebo jsem asi hryznul moc." " Co jsi udělal, ty liško jedna pitomá!!!" zařval blonďák. " Alee nic." zachehtal se démon.

Naruto se ráno probudil celý zoufalý. -Co se dělo?Co mu Kyuubi udělal? Je v pořádku?- bál se. Oblékl se, udělal hygienu ani nesnídal, neměl chuť. Musel zjistit, co se stalo. Bezduchy šel po cestě kterou chodil dost často, na tréning. Když dorazil, byl tam Sai a kupodivu Kakashi. Kakashi měl kolem krku zavázaný červený šátek. Sai si toho teprve teď všimnul. "Kakashi-san, na co máte kolem krku ten šátek?" zeptal se ho Sai. Naruto zatajil dech... Kakashi se už už nadechoval k odpovědi, když za něj odpověděla Sakura, která se zrovna objevila. "Má tam od někoho cucflek." řekla a dodala "Naruto, ty debile půjdeš hledat Sasukeho, slíbil jsi to!" Naruto smutně sklopil hlavu "Promiň Sakuro, ale NE! Nikam ho hledat nepůjdu!" řekl rozhodně. "Nenávidím tě!" s těmi slovy a s brekem utekla. "Takže tréning zas nebude." povzdechl si Sai a také odešel.

"Ehm..." začal Naruto, ale pak jako by si to rozmyslel. Přešel ke Kakashimu a než ho ten stihl zastavit, stáhl mu šátek. A k jeho překvapení, nebo spíš děsu, nenašel cucflek, ale pár už skoro zahojených ran. Natáhl ruku a jemně po tom přejel. " Můj ty bože...takže měl pravdu." zašeptal. " Je mi to tak líto" řekl to tak tiše, že to spíš vypadalo jako by to říkal sám sobě. Kakashi se na něj díval tak něžně. Ten roztomilý, bloďatý chlapec si ho právě hladil na krku a vypadal, že se za chvíli rozbrečí. Jemně ho objal a trochu zoufale ho k sobě přitiskl. Cítil, jak se mu do očí derou slzy, proto rychle několikrát zamrkal, aby je zahnal. Měl štěstí a povedlo se. Naruto bohužel ne a tak za chvíli mohl jounin slyšet i cítit jak mladíkovým tělem otřásají vzlyky. Naruto zvedl ruce a zaryl je Kakashimu do zad. Byl to ten pocit bezpečí jaký zažil ve svém snu a tak se k němu přitiskl ještě víc. Kakashi se lehce odtáhl a podíval se to malýmu uzlíčku přímo do očí...a měl pocit, že za chvilku udělá velkou chybu.

Dal dva prsty pod Narutovu bradu a zvedl mu hlavu. Poté těmi samými prsty si sundal masku. Naruto na něj zůstal koukat jak u vytržení. Kakashi se pomalu skláněl až se jeho rty, otřely o ty Narutovy. Poté jemně políbil koutek Narutových rtů a pokračoval dál do středu. Líbal ho jemně jako když se rtů dotýká pírko. Špičkou jazyka přejel Narutův horní ret. Naruto v překvapení pootevřel ústa, dost na to aby jazykem vlkouznul dovnitř. Hbitý jazýček plenil ty nádherné ústa. Naruto v jeho objetí roztával. Kakashi se odtáhl, musel se nadýchnout. Olízl si rty. -Mmmmm. Chutná po Jahodě.- pomyslel si Kakashi s úsměvem. Dal Narutovi poslední motýlí polibek na čelo, nandal si masku a...zmizel.
Naprosto šokovaný Naruto se svlezl na kolena. On..on..mě polibil!?, opakoval si neustále dokola. Prsty si přejel po rtech, snad jako ujištění, že se to opravdu stalo. Kakashi ale nebyl zas tak daleko. Byl schovaný ve stromu a sledoval mladíka. Jounin vůbec nechápal co to do něho vjelo. Bylo to tak krásný, technicky jejich první....a nejspíš i poslední. Dobře, Naruto, políbil tě, ale co teď? Jak se k němu mám chovat?, přemýšlel blonďák. "Neříkej, že se ti to nelíbilo!" slyšel pochechtávat se Kyuubiho. A najednou zase stál před jeho klecí. " Co to meleš?" dožadoval se odpovědi chlapec. " No to, že ti to nevadilo." "Ale to neni..."začal Naruto, ale něco v liščině pohledu ho něco zastavilo. " Přestaň si něco nalhávat, Naruto. A zatraceně, přiznej si, že ho máš rád!" vyštěkl Kyuubi. Naruto jen sklonil hlavu a přiznal. " Asi máš pravdu." a zase seděl na louce. Liška si mezitím vzala zápisník a odškrtla, že úkol číslo jedna je splněn. (další dva jsou ošukat a žít šťastně až do smrti xD)

"Krásný" řekl zasněně Naruto. Kakashiho to zarazilo -Co on mě nezačal nenávidět? Nenadává? Ale to přece...- Naruto se zasněně zvedl a šel k Ichiraku na ramen. Objednal si 4 vepřový ramény. "Zdravím." ozval se za ním hlas. Naruto to nevnímal, myslel totiž na ten kakashiho polibek. "Ahoj Naruto." Nic. "Naruto." zatřepal s ním Iruka. "Co? Jo, dobrý den Iruka-sensei." zazubil se Naruto. "Jsi nějaký zamyšlený, Naruto. Do koho ses zamiloval?" usmíval se od ucha k uchu Iruka. "Já? Do nikoho." odpověděl rázně. -Naruto!- zavrčel s jeho mysli varovně Kyuubi. "Tak možná...trošku." přiznal nakonec. "A kdopak?" zeptal se zvídavě jeho bývalí učitel. "To je tajný." rozesmál se Naruto, dohltal svoje Rámeny, zaplatil, rozloučil se a s úsměvem šel domů.

Minulý díl: 01
Další díl:
_____
Pište do komentů zda má cenu psát dál!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Alexia Alexia | 26. prosince 2009 v 21:47 | Reagovat

ma cenu to psat :-D mne sa to paci:-D hlavne ten Kyuubi:-D ten zoznam bol dobry:-D

2 kiki kiki | 27. prosince 2009 v 14:48 | Reagovat

Ten seznam byl naprosto perádní! Tenhle dílek byl naprosto perfektní, atd. atd.-chválit bych to tady mohla do nekonečna Prostě paráda! A šup šup další dílek  :-D

3 terkic terkic | Web | 27. prosince 2009 v 22:13 | Reagovat

to chce rychle další díl, zatím se vám to opravdu daří:-)

4 Narashi-chan, milující SBéčko Narashi-chan, milující SBéčko | Web | 28. prosince 2009 v 15:26 | Reagovat

Z toho jak si Kyuubi odškrtnul ten první bod jsem nemohla:D pak prej: ošukat a žít štastně až do smrti:D:D:D :-D

5 Hatake Jane Hatake Jane | Web | 28. prosince 2009 v 17:32 | Reagovat

[4]: o té závorce KotinQa nic neví protože jsem jí tam připsala já když jsem to opravovala :-D

6 KotinQa KotinQa | E-mail | Web | 28. prosince 2009 v 17:35 | Reagovat

už o něm ví xD a já to tam chtěla dát potupně ToT   xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama