KakaNaru: Starting love 01

26. prosince 2009 v 16:33 | Hatake Jane |  Icko příběhy

autor: Jane Hatake a KotinQa
Paring: Kakashi/Naruto
Raiting: 12+,15+
Warring: zatim nic, v budoucnosti: sex, vztah učitele a žáka
Stav: Rozepsané
Počet kapitol:?
Očem: nemá cenu cenu psát o čem je když je 1) nedokončená a 2) kam se bude upírat děj je NAPROSTO NEPŘEDVÍDATELNÉ!!
Poznámka: Jane Hatake a KotinQa v tandemu po ICQ a SMS.Je to family project. KotinQa je má švagrová. Bez Bety.

Kapitola 1:

Naruto měl po tréningu s týmem (Sai, Sakura, Kakashi). Byl tak vyčerpaný, že se na courání domů vykašlal. Lehl si do trávy a nechal si laskat obličej letním sluncem, které příjemně hřálo.

Nevzpomínal si, kdy byl naposledy takhle unavený. Kakashi jim tentokrát dal fakt do těla, snad jako by věděl něco víc, ale on ví vždycky něco víc. Zhluboka se nadechl a vydechl. Copak je asi čeká?

"Můžu se přidat?" ozval se za ním hlas. Naruto otevřel své modré studny, nad ním se nakláněl Kakashi a mával Icha Icha. Naruto jen bezduchy kývl na souhlas.

Kakashi si lehl metr od něj a začetl se do své malé pé-knížky. Chudák Naruto nevěděl, o čem si sním má povídat. Nikdy přece takhle neležel se svým mistrem na trá…no vlatně VŠUDE!!! Bylo to fakt divné.

"Kakashi-san." Ozval se nakonec . " Copak Naruto?" zeptal se bezvýrazně a dál četl svou knížku. "Má cenu se honit za Sasukem?" vyhrkl otázku která ho už pár dní tížila. Kakashi si jemné povzdechl, zaklapl knížku a otočil se na Naruta.

" Já myslel, že za ním chceš ty, protože ho máš rád." Kakashi se na něj díval takovým zvláštním pohledem, který Naruto vůbec nechápal. A už vůbec se mu nelíbil. " No já…totiž..." vykoktal Naruto a pak se obrátil ke Kakashimu zády.

" Já se za ním honím, protože jsem dal slib." Dopověděl smutně, ale pokračoval. " Já se už nechci, nechci trápit. Chci mít klid od všech těch problémů s Uchihy, ale co Sakura-chan…Ta mě bude nenávidět, že jsem jí nepřivedl Sasukeho a vzdal to." Poslední dvě slova zavrčel a bouchl pěstí do země. " Naruto…" ozval se Kakashiův hlas nebezpečně blízko.

Naruto nasucho polkl. " Jo?" ani se neodvážil otočit…tak nějak se bál toho co tam najde. Utrhl si trs trávy a začal ho pucovat na opravdu malilinkaté kousíčky. " Myslím, že Sakura to pochopí." Řekl Jounin svému žákovi a dal mu ruku na rameno. Ten se tak lekl až sebou cukl. Kakashi se jen lehce uchechtl.

Poté se posadil a podíval se do dáli. Naruto se opatrně otočil a podíval se na svého zamyšleného bývalého senseie - Zajímavý pohled - pomyslel si Naruto, když v tu ho ze zamyšlení vytrhl Kakashi. "Naruto uděláš pro mě něco?" optal se ho nejistě. " Podle toho co." "Ať už se budeš honit nebo dělat hodně nebezpečné věci…prosím slib mi, že na sebe dáš pozor."

Naruto doširoka otevřel své modré oči a několikrát zamrkal.Tak fajn, tohle začíná být čím dál tím víc divnější a divnější, pomyslel si Naruto. " Já jsem přece vždycky opatrný ne?" pokusil se o úsměv, ale měl prapodivný pocit že se mu to nějak nedaří. Pomalu se s heknutím zvedne a opráší zadek. "Asi bych měl jít domů."

Kakashi byl na cvičišti celý den. Zjistil, že je tam až moc dlouho a on měl hlad. Zvedl se a přemístil se na strom v bezpečné vzdálenosti od Narutova okna. Uviděl Naruta jak se zamyšleně kouká z otevřeného okna. " Co to mělo odpoledne na tom cvičišti znamenat?" zamručel si pro sebe Naruto, ale kakashiho bystrá ouška to zaslechli. Naruto zavřel okno a šel spát.

Bohužel se mu ale nedařilo usnout. Pořád musel myslet na to, co se stalo dopoledne. Bylo už po půlnoci, když se mu podařilo usnout. Kakashi, který doteď trpělivě čekal až usne, se přesunul k Narutově posteli. Klekl si na zem a lehce ho pohladil po tváři. Ten se lehce zavrtěl, ale neprobudil. Naštěstí! Kakashi se pod maskou usmál. Byl tak roztomilý když spal. Narutovi se avšak zdál zvláštní sen. Byl zase malý kluk a všichni se mu smáli. Brečel. Ale najednou tu byli ty konejšivé ruce, které ho objímali a dávali mu pocit bezpečí…. Kakashi viděl jak mladíkovi zklouzla po tváři slza a položil mu ruku na tvář. Asi se mu zdá něco zlého, pomyslel si. Hned poté se Naruto usmál.

Naruto sebou poté trhl a tak Kakashi uznal za vhodné, že bude lepší když odejde.
Ráno:
Naruto se probudil celý spocený, zvedl se a šel si opláchnout obličej. "Jak se mu dokážu podívat do očí. Vždyť máme za hodku v devět hodin trénink." bědoval.

Dost živě si pamatoval ten. Pouhé objímání se proměnilo v něco ehm...no něco víc....a jaké bylo jeho překvapení když na konci zjistil, že je to jeho sensei. " Aaaah! Naruto! To že si sám ti leze na mozek. Musíš si někoho najít." rozhodl se blonďák, hodil na sebe oblečení a vyrazil na cestu.

Po cestě na cvičiště zahlédl Yamata.."Ten ne." odfrkl si Naruto s potlačovaným smíchem. Šel dál narazil na Kibu "Taky ne" dál potkal Iruku. "Já se na to vykašlu proč musím potkávat samý muže?!" zavrčel. -Copak Naruto? Vždyď si na kluky tak kde je problém?- posmíval se mu Kyuubi. Najednou Naruto zahlédl Sakuru a běžel k ní."Sakura-chaaan." volal za ní. "Hmmm?" otočila se na něj.

Poslední co si z té chvíle Sakura později pamatovala byla velká záplava zlatých vlasů a modrých očí. Naruto skočil a přistál na ní. " Naruto! slez ze mě!" " Sakuraaaa-chan choď se mnouuuu!" Lísal se k ní mladík. Kakashi, který to sledoval ze sloupu, zavřel oči a raději se přemístil na cvičiště. Na tohle se nemohl dívat.

"Padej ode mě Naruto!" zařvala Sakura a dala mu pěstí do obličeje a on odletěl na protější dům, kde rozboural zeď. "Nebudu, já miluju Sasukeho." zavolala na něj naštvaně swe otočila a běžela na cvičiště. Po chvíli se Naruto zvedl -A jo Sasuke, budu muset před začátkem tréningu všem (sakura,kakashi,sai) oznámit, že vzdávám honbu za Sasukem.- "Jo Naruto, hodina H nastala" řekl si potichu a spěchal na cvičiště.

Ani ne za dvě minuty stanul před ostatními. Sakura na něj vrhala vražedné pohledy, Sai si něco maloval a Kakashi si četl. Avšak Jounin ať se snažil jak chtěl, nedokázal se na text soustředit. Pořád se mu před očima promítal Naruto lísající k Sakuře. Blonďák se nadechl " Lidi já vám musím něco říct....odteď už pro mě není žádný Sasuke, kasšlu na něj!" vyklopil ze sebe. Měl zavřené oči, nechtěl vidět Sakuřinu tvář. Najednou ulyšel vzlyk a pak ticho. Otevřel víčka a dívka nikde. Povzdechl si. " Asi...bychom měli tréning dneska vynechat." kakashi kývl a Naruto zmizel. Sai ještě chvíli senseie pozoroval a pak se zeptal. " O čem přemýšlíte?" " O ničem! Čtu!" přišla mu strohá odpověď. " Tak proč jste už tak pět minut neotočil stránku?" "Prostě jen pomalu čtu!" Zavrčel Kakashi a zmizel.

Další díl: 02
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kiki kiki | 26. prosince 2009 v 16:55 | Reagovat

"Prostě jen pomalu čtu"  ... tak to mě dostalo  :D

2 kiki kiki | 26. prosince 2009 v 16:55 | Reagovat

jinak moc pěkný :-)

3 Alexia Alexia | 26. prosince 2009 v 18:49 | Reagovat

moc pekne len tak dalej :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama