2000cová návštěvnost aneb Emoboy se vrací x))

25. října 2009 v 17:36 | Hatake Jane |  FF(FanFiction)
No to je neuvěřitelný o.O Na odkaz těchto stránek bylo kliknuto už víc jak 2000-krát. Tady si někdo dělá srandu ale co :)

Moc vám děkuju, že sem chodíte i když moc věcí nepřibývá.

Jako odměna je to 2000-návštěvnost aneb EMOBOY se vrací. x))
Přezdívka Kakashiho v těchto mini povídkách vzniklo díky komentářům a ohlasům. Všichni jednomyslně prohlásili Kakashiho za Emouše xDDD a tak EMO se vrací. xDDD
Tato mini povídka volně navazuje na 1000cová návštěvnost . Jane nemá daleko k omdlení (už zas?! xD ) a tak zoufale volá Kakashiho.
Opět OOC- out of character(vimiká se charakteru postavy)- já jsem OOC i Kakashi

Please zanechte komentík abych věděla zda má cenu vést tyto stránky. :)Jednoho dne Jane opět zasedla k PC a naklikala adresu kakashi-fanin.blog.cz. Zajímalo jí zda vůbec někdo na její stránky chodí když dlouho nic nepřibilo. Zděsila se, vyskočila ze židle a...
"KAKASHI,KAKASHI!" volala Jane jak smyslů zbavená. Hned poté co uviděla na počítadle v řádce celkem číslo přez 2000 návštev.

Konoha:

V Naruto světě byla noc. Kakashi se na posteli převaloval, nemohl usnout. Zvedl se, oblékl a vydal se toulat Konohou. Venku foukal přijemný chladivý vánek, kakashi jen matně vnímal kam jde zastavil se až na soše hlavy Yondameiho. "Ach, sensei.." povzdechl si, posadil se a podíval se nahoru na hvězdy. Na obloze nebyl ani jeden mráček. Očima vyhledal souhvězdí Býka (já sem býk xD) a vzpomněl si na Jane jako už několikrát za den. Ta záhadná dívka ho učarovala...začal vzpomínat....

...

Šel Konohou, byla bouřka když do kakashiho vletěl zvláštní zlatý blesk.Nastala bílá mlha, rozhlížel se kolem ale nic neviděl jen bílo. Najednou cítil jako by byl na kolotoči který se závratně rychle točil, ozvalo se lupnutí a on se ztratil ve víru barev a zvuků. Vše však ustalo stejně rychle jako přišlo, zůstal stát na pevné zemi čemuž v duchu děkoval Jashinovi. Dezorintovaně se rozlížel kolem, byl v nějaké zvláštní místnosti, podvědomě tušil kde se nachází.Na zemi uviděl ležet dívku, přípomínala mu anděla. rozeběhl se do místnosti kde tušil kuchyň, vzal skleničku, natočil vodu a vrátil se k Jane. Poté co na ní chrstl vodu Jane otevřela svá velká oříčkové zbarvená kukadla...-Zamiloval jsem se- pomyslel si tehdy Kakashi.....

...

"Jo, to byly časy..." povzdechl si když se vrátil do reality. "Ani nevíš jak mi chybíš Jane."

V tu chvíli co to řekl začala nejjasnější hvězda v souhvězdí Aldebaran poblikávat. Kakashi který se stále díval na souhvězdí to zaregistroval. Najednou se spustil zlatý blesk a kakashi zmizel ve víru barev a zvuků. Objevil se ve známén pokoji, pokoji Jane. Po pokoji běhala Jane a hystericky ho volala.

"Jane?" promluvil na ní opatrně.

"Di se bodnout ať si kdo si!" zavřeštěla a ani se na něho nepodívala.

"Fajn, jak chceš! Já ti chtěl jen pomoct." prskl, otočil se podpadku a šel si pro kudlu na bodnutí. (EMO xD) Už sahal po klice od pokoje najednou něco zaslechl. Jane překvapeně vyjekla,zakopla o kámen (kde se tam vzal?! xD), Kakashi se zrovna otáčel. Uviděl jak Jane padá k zemi. Rychle k ní přiskočil a chytil jí do náruče. Jane zatřepala víčkama které posléze otevřela.
"Kakashi? Co ty tu?" zeptala se nechápavě.
Kakashi svěsil hlavu "No to snad ne." pronesl potichu poté nadhodil svůj veselý tón a odpověděl. " Volalas mě, tak jsem tady. Co se stalo?"
Jane se s jeho pomocí vyškrábala na nohy. "Tohle se stalo." řekla a posadila ho před počítač, kde mu na monitoru ukázala počítadlo.

"Gratuluji. Ale proč jsi mně tak naléhavě volala?" otočil se na ní.

"Mám dva důvody. Za prvé bála jsem se že opět omdlím a za druhé chyběl jsi mi a já tě chtěla vidět." řekla rozpačitě a koukala se všude jen ne na kakashiho.
Kakashi jí jemně chytil za bradu a otočil jí čelem k sobě. Měli obličeje od sebe jen pár centimetrů, Jane čekala co udělá. Ten zrušil mezi nimi i tu malou mezeru a propojil jejich rty. Jane překvapením pootevřela ústa, kakashi toho hned využil a svým hbitým jazýčkem vklouzl dovnitř. Kakashi jí plenil ústa ve vášnivém polibku, chytil jí kolem pasu a postrkoval jí směrem k posteli. Jane mu dala ruce kolem krku. Když se od sebe odtrhli na nadechnutí tak ho něžně kousla do sametového krku čímž mu udělala cucflek. Kakashi zasténal pod návalem touhy a povalil Jane na postel.... TO BE CONTINUED u 3000 návštěvnosti.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama