Dvojtý tréning! od Terkic (shonen-ai a yaoi= 18+)

17. srpna 2009 v 19:36 | Hatake Jane |  Shonen-ai obrázky
Sempai mi napsala mega hustou povídku, je děsně kawaiiii.
Sempai nevěděla jak to pojmenovat....tak jsem to pojmenovala.
užijte si to!!!!

Tak na tuto povídku jsem jaksi nevymyslela název, tak kdyby někoho něco napadlo, pište do komentářů:) jinak je to další z povídek na přání a je pro mé další drahé sb I_LOVE_KAKASHI:) je to jedna z dalších trojek:) dokonce jsem se zmohla rozepsat i to yaoi, i když už sem myslela, že ho tamnedám:) no a tou trojkou je Kaka/Naru/Yam :)

...

"Myslíš, že to zvládne?" otočil se hnědovlasý muž na šedovlasého.
"Jsem si tím stoprocentně jistý," odvětil s vážnou tváří.
"Snad se mu nic nestane," pomyslel si Yamato a soustředil se, aby po případě mohl zasáhnout.
"No tak Naruto, já ti věřím," problesklo hlavou Kakashimu.
Blonďatý mladík zrychleně oddychoval, přeci jen ho celodenní trénink vyčerpával a na své klony spotřeboval spousty čakry.
"Kage bunshin no jutsu!" zařval a kolem něj se objevilo asi padesát klonů, na víc už neměl síly. V každé ruce klonů se začala formovat čakra do modré koule.
"No tak," řekl soustředěně Naruto a snažil se kouli ze své ruky uvolnit, avšak se mu podařilo oddálit jí od své ruky o pouhý centimetr, pak opět jako už tolikrát toho dne zmizela.
"A je to tu!" vykřikl Yamato a chytil blonďáčka do dřevěné klece svým jutsu.
Kolem Naruta se začala hromadit zlověstná červená čakra. Jeho oči barvy nebe dosáhly divoké rudé barvy, jeho zuby se protáhly do zvířecích špičáků a objevily se mu dva ocasy naráz. Zlověstně zařval jako zvíře a postavil se na všechny čtyři.
Hnědovlasý tajný anbu se soustředil na svou úlohu, ale strach o Uzumakiho mu to ztěžoval. Nakonec se přemohl a blonďáček spadl na zem. Čakra liščího démona pomalu zmizela a Naruto se proměnil zpět do své lidské podoby. Upadl do lehkého bezvědomí. Jeho kůže byla na několika místech nepěkně popálená a oblečení potrhané.
"Naruto!" vykřikli oba muži najednou a rozeběhli se k němu.
"Bude v pořádku?" zeptal se Yamato a dával si za vinu, že mu to tak dlouho trvalo. Nebýt jeho slabosti k Uzumakimu, tak by zareagoval rychleji a Naruto mohl být v mnohem lepším stavu. Ano, už to dávno nepopíral, on se do tohohle kluka zamiloval. Držel si odstup jen pro svůj věk. Být mladší, hned by po něm vystartoval.
"Ano, je to jako vždycky," povzdychl si Kakashi, a opět si zakryl své oko se sharinganem. "Odnesu ho do nemocnice. Zřejmě si pár dní bude muset dát oddych," vyzdvihl ho do své náruče a rozeběhl se s ním k nemocnici.
Yamato se mezitím vytratil podat zprávu Tsunade.

Naruto ležel na nemocničním lůžku. V jeho pokoji, blízko u jeho postele stál šedovlasý muž, s ninja páskou přes oko a zakrytou půlkou obličeje černou maskou.
"Je pro mě těžké vidět tě takhle," posadil se na kraj jeho postele a něžně ho pohladil po tváři, z které již zmizely skoro všechny popáleniny.
Svou rukou se přesunul níž a prsty letmo přejel po jeho rtech.
"Už to dál nevydržím," povzdychl si v duchu, stáhl svou masku o kousek níž a svými rty se dotkl těch jeho.
"Kakashi sensei, já…" otevřely se dveře a příchozí zůstal zaraženě stát, když spatřil Kakashiho, jak svými rty líbá ty Narutovy.
"Ehm, já mno…" začal rozpačitě vysvětlovat, když se prudce odtáhl a rychle si navlékl svou masku zpět.
"Ty- tys ho líbal," vykoktal ze sebe zaraženě Yamato.
"Jo," povzdychl si Kakashi, protože ho nenapadla jakákoliv jeho obvyklá "dobrá" výmluva.
"Ty," zavrčel a šedovlásek nad tou reakcí překvapeně zamrkal svým nezahaleným okem.
"Co se to tu děje?" zeptal se velice unaveným hlasem Naruto a zatřepotal svými víčky.
"Kakashi sensei, Yamato sensei, co tu děláte? A kde to jsem?" zeptal se překvapeně, když spatřil ty dva.
"Jsi v nemocnici, při tréninku ses opět proměnil," vysvětlil mu pohotově Yamato a Kakashi pokýval hlavou.
"Jak se cítíš?" zeptal se ho Kakashi.
"Jakoby mě přejel parní válec, tak jako vždy, ale trénovat můžu," pokusil se vstát, ale pak jen bolestně syknul a svezl se zpět do peřin.
"Tvrdohlavý jako vždy," povzdychl si Yamato a během chvilky byl u něj a sedl si na židli vedle postele.
Kakashi si přitáhl křeslo a sedl si naproti Yamatovi. Oba muži se měřili zvláštním nevraživým pohledem, nad kterým jen Naruto nechápavě povytáhl obočí.
"Mohl bych se vás zeptat, proč tu stále jste?" přerušil jejich špatnou chvilku a jejich pohledy se stočily na něho.
"No já si myslel, že když tak pilně trénuješ, tak bych tě mohl, potom až se uzdravíš vzít na ramen," pousmál se pod svou maskou Kakashi a Narutova tvář se rozzářila štěstím.
"Vážně?" vyjekl šťastně a snad by i skočil svému senseiovi kolem krku, kdyby ho nebolel celej člověk.
Kakashi kývl a pocuchal ho ve vlasech.
"A co vy Yamato sensei?" otočil se na hnědovlasého muže.
"No já myslel na to samé, ale Kakashi," jeho jméno zavrčel "mě předběhl."
"To nevadí, tak půjdeme všichni tři," vyhrkl nadšeně.
Yamato se pousmál a v duchu se posmíval Kakashimu zamračenému výrazu.

"Konečně jdu domů!" jásal Naruto div, že neproboural strop svého nemocničního pokoje, když si radostně poskakoval.
"Ahoj Naruto," vešel do jeho pokoje Kakashi.
"Dobrý den Kakashi sensei, co tu děláte?" podivil se.
"No slíbil jsem ti přeci ten ramen, nebo ne?"
"To jo, jen jsem Vás nečekal tak brzy," pousmál se blonďáček. "Už se těším, až se najím pořádného jídla, to tady se nedalo vůbec jíst," pokýval hlavou.
"Já bych nejraději snědl tebe," pousmál se v duchu šedovlásek.
"Ahoj Naruto," pousmál se, když vcházel do dveří. "Kakashi," otočil se na svého teď rivala.
"Dobrý den Yamato sensei, tak jdeme?" popoháněl je.
Chytil je oba za ruku a táhl je přes celou Konohu až k ramen baru.
Posadil se na barovou židličku doprostřed a ihned objednal šest ramenů. Abyste věděli, pro Kakashiho a Yamata po jednom a pro sebe ty zbylé čtyři. Oba muži ho po očku sledovali, jak to do sebe doslova hází, a i přesto jim to přišlo roztomilé. No co byste chtěli po dvou zamilovaných bláznech, že?
Každý z nich zaplatil půlku za Naruta a ten jeden ramen, co snědli, a pak se vydali s Narutem k němu domů. Blonďáček vůbec nechápal, proč ho doprovází, a když se zeptal, odvětili jen, že jim řekli v nemocnici, že na něj mají dávat pozor. To se mu samozřejmě nezdálo už vůbec.
Když byli u jeho domu, pozval je oba dva dovnitř na kafe. Po chvíli už byla voda uvařená, Naruto jí rozlil do tří hrnků a nalil do ní trochu mléka. Odnesl jí na podnosu do obýváku a postavil před své hosty.
"Tak spusťte," řekl najednou a oba jeho senseiové nechápali, o čem to tady mluví. "Proč jste byli za mnou v nemocnici, proč jste mě pozvali na ramen, a proč se stále častujete nevraživými pohledy?" zajímalo ho.
"On si toho všiml?" podivili se oba v duchu.
"No tak, já čekám," zkřížil si Naruto ruce na prsou.
"Stejně bys nám to nevěřil," pokrčil rameny Kakashi.
"Tak to zkuste," pobídl je Naruto.
"Dobrá," povzdychl si tedy Yamato, ale slova se ujal Kakashi.
"Jsme do tebe zamilovaní Naruto," řekl a upřímně se na něj díval.
Blonďáček na chvíli ztuhl, ale pak se začal nehorázně smát, až se z toho zkroutil na sedačce, na které seděl.
"Ka-Kakashi to, to je dobrej vtip," říkal mezi otřesy smíchu. "To-tohle do-dokonale předčilo Va-vaše výmluvy, pro-proč chodíte pozdě," teď už si dokonce utíral slzy.
"Ale my to myslíme vážně," vložil se do toho Yamato.
Uzumaki jim stále nevěřil a pořád se smál. Kakashiho něco napadlo, pošeptal to Yamatovi a ten jen kývl hlavou.
Přešli k němu, Kakashi si sundal svou masku, chytil jeho tváře do dlaní a vtiskl mu na rty polibek. Blonďáček vytřeštil oči a smích ho rázem přešel. Když se Kakashi odtáhl, udělal to samé Yamato. Naruto zbledl a vypadal na zhroucení. Od obou se odtáhl co nejdál a vyjeveně na ně zíral.
"To-tohle už pře-přestává být sranda," vykoktal ze sebe blonďáček.
Yamato s Kakashim si povzdychli. Yamato si sedl na gauč za Naruta a pevně ho sevřel svými pažemi v objetí. Kakashi si k Narutovi sedl zepředu a začal se zabývat opět jeho rty, zatímco Yamato se zabýval polibky na šíji. Blonďáček sebou začal šít a bránit se, ale hnědovlásek ho držel pevně. Hatake zajel svou rukou pod tričko, jenž měl Uzumaki na sobě a začal ho hladit po chvějící se kůži a zdvihající se hrudi. Když se odtrhl od jeho úst, natočil Naruta tváří k Yamatovi, který ho začal ihned vášnivě líbat. Kakashi zaměřil své polibky na blonďáčkovy bradavky. Začal si s nimi hrát svým jazykem a sem tam do nich jemně hryzl. Skrz polibek se Nartuovi dostal z úst první slastný sten a ve chvíli nepozornosti z něj oba dva muži sundali tričko. Dlouho to netrvalo a byly pryč i kalhoty. Blonďáček jakoby se probral ze svého transu, se začal opět bránit, avšak bylo mu to houby platné. Kakashi totiž stáhl i jeho trenky a bez váhání se svými ústy začal zabývat jeho klínem. Narutovy zábrany jakoby opadl mávnutím kouzelného proutku a nahradila je narůstající touha v jeho těle. Yamato využil další jeho nepozornosti, naslinil si prsty, a poté jedním do něj vnikl. Blonďáček vyjekl překvapením, ale to ho už utišoval hnědovláskův polibek. Yamato začal pohybovat svým prstem a po chvíli přidal i další a další. Když už Yamato cítil, že je Naruto připravený, vytáhl z něj své prsty, rozepnul si kalhoty a stáhl trenky o trochu níž. Nadzvihl si mírně blonďáčka a pomalu si ho nasměroval na svůj úd. Držel ho za boky a pomohl mu dosednout. Uzumakiho tvář zalila vlna bolesti a chtěl opět co nejrychleji pryč. Hnědovlásek ho chytil pevněji a začal mu polibky opět zasypávat krk, zatímco Kakashi se ještě usilovněji věnoval blonďáčkově údu a započal ho intenzivněji laskat jazykem. Yamato se v něm začal pohybovat ve stejném tempu, jako Hatakeho hlava. Blonďáček se prohnul poslední vlnou touhy a vyvrcholil šedovláskovi do úst. Yamato ještě chvíli přirážel, a pak vyvrcholil i on. Vysunul se opatrně z Naruta a posadil ho na Kakashiho klín. Poté se začal zabývat činností, jež dělal před tím jeho kolega. Vše započalo nanovo.

Když Naruto i Kakashi vyvrcholili a bylo po všem, nevěděl ani jeden co říct. Blonďáček si nebyl jistý tím, co se tady právě teď stalo a byl z toho dost v šoku, a Kakashi s Yamatem si teď nebyli jistí, jestli to z Narutovy strany bylo tak úplně dobrovolné.
"No myslím, že na tréninky teď nějakou dobu zralí nebudu," prolomil nakonec to ticho Narutův smích. Kakashi s Yamatem překvapeně zamrkali, podívali se na sebe, a potom se začali smát stejně tak jako Naruto.
Blonďáčka pak ještě další den bolel zadek, a když se vrátil na tréninky, jeho sexuální výchova pokračovala.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Naru-chan♥ Naru-chan♥ | Web | 17. srpna 2009 v 19:50 | Reagovat

Wow trojička :D Jo,a kdy ji dopíšeš?To víš,tvoje fanynka je nedočkavá :D

2 Naru-chan♥ Naru-chan♥ | Web | 17. srpna 2009 v 19:59 | Reagovat

To snad neee to mi nemůžeš udělat,to mám čekat tak dlouho?Achjo...A nechceš dospat nějaký další díl hm..já nevím..něčeho? :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama