Duben 2009

Já a Kakashi by Lan

30. dubna 2009 v 18:56 | Hatake Jane
Tak to jsem já a Kakashi.....udělala to pro mě Lan. Moooc děkujůůůůů. :D

Je to úžasné a sexy :D

I love Kakashi :*


Naruto FF-série

26. dubna 2009 v 13:48 | Hatake Jane |  FF(FanFiction)

Série:


HET: pár muž/žena

Nakila a 7tým:
Raiting:no zatím nedávám hranici 15 let protože "TO"neboli sex x)) tam zatím není jinak 12+
Warring: šokové, místy přehnaně nelogické a přeslazené
Stav:Rotepsané
Počet kapitol: ?
O čem: Je o dívce jménem Nakila. Narodila se v kamenné, seznámila se s Irukou který jí vycvičil ve skvělou kuniochi. Nakila se rychle učí, ve svých 12 letech zjistila že je v ní zapečetěný tříhlavý tygří démon-Tora*.Jednoho dne se před svým odchodem Iruka zmíní o Hatakem Kakashim. Nakila se na první pohled zamiluje a vyráží do Konohy...
Jak se vypořádá s nástrahamy života? Jak bude reagovat Kakashi když zjistí, že ho miluje Nakila? Co zbytek Konohy přijme nového hostitele démona?
Vše se dozvíte
...
*tříhlavý tygří démon- Tora: jeden z hlavatých démonů Evropy.
Jsou tři hlavatí démoni:
Jednohlavý vlčí démon-Trondheim: nejslabší za tří.Bylo po něm pojmenováno správní město v Norsku. Nejnovější zmínka je že se ujal vedení vlčí smečky v lesích Norska. Je stějně silný jako Nibi (dvouocasatá kočka).Je neškodný vlk.
Dvojhlavý panter-Ater: Známý masakrem v Římě ve 12 stol. za kterým stojí. Tehdy zemřeli milióny lidí (pozn. autorky: hehe překrucuju dějiny xD). Je zapečetěn v dívce jménem Aprilia.
tříhlavý tygří démon- Tora: Je silný jako Kyuubi, je znám svojí krvežíznivostí,zuřivostí, a "láskou" k žraní lidí.V historii se vyskytnul ve druhé světové válce. Zhlubin pekelných ho vyvolal Adolf Hitler a udělal z něj svojí tajnou zbraň. A 22.června 1942 ho posla vyhladit Československo,Polsko a Maďarsko. Jenže s čím nepočítal je, že mise Tory skončí už v Československu. Démon byl uvězněn v tajném vězení pod horou Říp. A na svatého Jiří roku 1994 byl zapečetěn do novorozence z Kamenné. Neví se s určitostí kdo ho uvěznil a poté zapečetil, ale pověst pravý že to byl muž a kouzelník jménem Albus Brumbál. (xDDD). Nynější době je stále uvnitř Nakily.


SLASH- pár muž/muž

KOMU SE TO NELÍBÍ AŤ ODEJDE!

Všichni a přece jenom jeden

Paring: ?/Naruto
Raiting: 15+ nejlépe 18+ ale známe se co? :))
Warring: sex, incest, mrtví
Stav: Dokončené
Počet kapitol: 2
O čem:
Jsme v době kdy Narutovi je 15 má v sobě kyuubiho ale jeho otec zázrakem žije ale Kushina ne. Minato je pořád hokage.
Minatovi dělá jakýkoli společné chvíle s Narutem problémy aby na něj neskočil. Vše se ještě zkomplikuje když se na scéně objevý žárlivci...

KakaNaru FF-Manoeuvres in love (Manévry v lásce)Paring: Kakashi/Naruto
Raiting: zatim nic v budouvnosti 12+,15+
Warring: zatim nic v budoucnosti: sex, vztah učitele a žáka
Stav: Rozepsané/Pozastavené
Počet kapitol:?
O čem: Sasuke odchází k Orochimarovi a opouští Naruta kterého milovat jen kvůli pomstě. Naruto se zhroutí, naštěstí je poblíž Kakashi a pomůže mu. Poté z nevysvětlitelného důvodu dostávají S-rank misy na záchranu Sasukeho. To se zvrtne Naruto se promnění v Kyuubiho. Kakashi zabrání objevení dalšího ocasu a skončí ve vážnem stavu v nemocnici......
...

Naruto 1.řada-odkazy ke shlédnutí(1.část)

26. dubna 2009 v 13:02 | Hatake Jane |  Naruto(serial)
1.Řada:
001-Přichází Uzumaki Naruto!
megavideo: 1.díl
002-Já jsem Konohamaru
megavideo: 2 díl
003-Rival? Sasuke a Sakura!
megavideo: 3.díl
004-Zkouška! Trénink přežití!
megavideo:
005-Prohra? Kakashiho rozhodnutí!
megavideo:

Úvodem

26. dubna 2009 v 11:50 | Hatake Jane |  Naruto(serial)


Seriál Naruto

zdroj: kohona.fifi.cvut.cz

Před dvanácti lety zaútočil na skrytou vesnici ninjů - Konohu (Listovou), devítiocasý liščí démon Kyuubi. Ten dokázal jediným švihem svých ocasů drtit hory a vyvolat tsunami. Zničil téměř celou vesnici, než jej jeden geniální shinobi - Čtvrtý Hokage, porazil. A poté zemřel. Ani Čtvrtý Hokage však nedokázal démona zabít, proto jej zaklel do právě narozeného chlapce. Tím chlapcem byl Naruto.
..
Uplynulo 12 let, Naruto vyrostl. O svém prokletí nemá ani páru, což ovšem neplatí pro ostatní
vesničany, kteří v něm stále vidí to monstrum, které zničilo jejich domovy a povraždilo jejich příbuzné.
Právě kvůli tomu je Naruto stále osamělý, bez přátel, bez příbuzných, bez lásky. Aby na sebe upoutal pozornost, neustále provádí všelijaké darebárny, provokuje koho může, ale to jeho situaci spíš přitěžuje. Navíc je totálně neschopný, na akademii jen taktak prolézá a jako jediný ze studentů už po několikáté nezvládl maturitu. Zdá se, že Naruto je od začátku ztracená existence. Jediný, kdo Naruta jakž takž bere na vědomí, je jeho učitel z Akademie - Iruka, jemuž liščí démon také zabil rodiče. Iruka však kvůli tomu necítí k Narutovi zášť, právě naopak - v mládí byl stejný jako Naruto a dívá se na chlapce jako na svého syna nebo možná mladšího bratra. Je to právě on, kdo Narutovi odhalí jeho děsivé prokletí a po drobném incidentu s jiným učitelem dokonce nechá Naruta odmaturovat - a Narutovi se konečně dostane na správnou cestu naplnit svůj obrovský sen - stát se nejmocnějším Hokagem.
Cesta však ještě bude hodně trnitá, kaktusová pole z pohádek Looney Tunes se můžou jít zahrabat hodně hluboko. To že Naruto zvládl maturitu totiž nic neznamená. Jako nováček (Genin - nejnižší úroveň ninji) je zařazen do tzv. týmu 7, kde musí plnit nejrůznější mise, obvykle vysoko přesahující jeho schopnosti. V každém případě se však celých (prozatím) asi 200 epizod netočí kolem jednotvárných dobrodružství "nová mise, chránit starou babku na cestě z X do Y, sakra byli jsme přepadeni, au teď jsem se nasral, nakopu jim p***le...". Ne, pokud si myslíte tohle (je to logické, přece jenom Naruto je ninja anime), asi budete hodně překvapeni. Celkem brzo se totiž rozvine nadupaná dějová linie propojující celý příběh, která vám nedá spát. Jednoduše neusnete, pokud neuvidíte další díl (připravte se 3 týdny nespat).

ZÁSAH PRVNÍ - POSTAVY

První z věcí, kterou vás Naruto spolehlivě strhne mezi své skalní fandy je rozhodně propracovanost postav a jejich charakterů. Ač většina hlavních hrdinů jsou 12 - 13leté děti, je až s podivem, na jaké úrovni jejich charaktery jsou (ale to je u anime celkem obvyklá věc).
.. Každá z postav doslova žije svojí vlastní osobností. Všichni mají silně vyvinutý cit pro přátelství, položit život za přátele tady není nic neobvyklého, minimálně jednou se o to v Narutovi pokusil každý. Na první pohled je také jasné, že tvůrci se se svými výtvory nemazlili. Těžko byste hledali někoho, kdo neschovává takzvaného kostlivce ve skříni v podobě nejrůznějších traumat a děsivých zážitků z mládí.A většinou to bývá hrůza ze samoty, opuštění, zklamání, krevní msty... Nikdo se nepárá s tím vyvraždit jednomu z hrdinů celou rodinu a pak ho nutit znovu a znovu se na to dívat. Nebo vracet se do vzpomínek chlapce, kterého se pokusila zabít jediná osoba, k níž cítil lásku. Občas se skutečně zdá, že autoři své hrdiny opravdu nenávidí... nebo je to jen kvůli tomu, abychom my ostatní měli čas od času důvod si pobrečet? Těžko říct. Avšak možná právě to je věc, která dělá hrdiny tak skutečné - budete je opravdu nenávidět, budete je opravdu milovat. Málokterý z nich vám bude lhostejný. A všichni mají pro své jednání racionální, uvěřitelné důvody... i těm záporným uvěříte, že jinak to prostě nejde.ZÁSAH DRUHÝ - SOUBOJE

Naruto je akční příběh, kdo nemá rád souboje, raději by měl dát ruce pryč. Boje, potyčky a rvačky, to je totiž to, o co většinou jde. Epizodu, kde se rozdávají pořádné rány nenajdete. Hlavním lákadlem však není ani tak "proč", ale "jak". Souboje jsou totiž absolutně dokonalé, jak zpracováním samotných stylů, tak samozřejmě i animačním provedením.
Kakashi vs Itachi Ninjové používají 3 základní techniky - ninjutsu, genjutstu a taijutsu - iluze, bojová "kouzla" a boj zblízka. Každý z nich používá svůj originální styl, což činí každý boj jedinečným a nevšedním. Občas je to až neskutečné, stane se, že vám přestává rozum stát nebo zapomenete polykat sliny - to se stává běžně. Celkový dojem z boje je vždy dokonalý, sladěný, netrpí téměř žádnými rušivými prvky a hlavně - až na pár temných výjimek nikdy neskončí obrovským výbuchem, jak tomu bývá třeba v Bleachi. Jediným záporným faktem je, že některé z nich působí mírně natahovaně. Jakoby se tvůrci snažili z těch opravdu velkých střetů (Sasuke X Naruto) vymačkat co nejvíc, ale když Naruto dostane 20x na držku a 20x se 5 minut těžce zvedá, začne to být po určité době trochu zdlouhavé.

ZÁSAH TŘETÍ - HUDBA

Dalším hřebíkem do zlaté rakve posedlosti Narutem je hudební doprovod neboli soundtrack, který osobně považuji za nejlepší anime soundtrack vůbec. Hudba krásně podkresluje situaci, nikdy však nepůsobí rušivě a graduje celkový dojem ze scény. Při písních "Sadness and Sorrow" a "Hinata vs. Neji" vždycky budete brečet, stejně jako při bouřlivých bojových skladbách "The Rising Fight" nebo "Strong and Strike" se vás zmocní touha někam vyběhnout a pořádně si zakřičet. Většina písní zní výborně také sama o sobě, bez obrazového doprovodu, což se u soundtracků málokdy slyší. Jedinou slabinou jsou tzv. endingy - závěrečné písně, z nichž se mi za celou dobu líbily asi dva, většina z nich byla silně průměrná, několik se ani nedalo poslouchat a jeden byl tak falešný, až to vzbuzovalo otázku, zda je to schválně nebo se tvůrci prostě sekli.iPOD Naruto collection


ZÁSAH ČTVRTÝ - VTIP

Naruto je komedie, proč jej tedy mám chválit, že je vtipný? Ono totiž jsou komedie a komedie - u těch prvních jen zíráte a nechápete, čemu se vlastně máte smát, u druhých se řežete téměř v jednom kuse. Naruto patří právě do té druhé skupiny. Samozřejmě nečekejte žádné intelektuální fóry, většina srandy spočívá v nejrůznějších grimásách, držkopádech a zesměšňování stokrát ohraných "cool" situací. A pak je tady ještě jedna věc - ta se týká samotných postav. Dá se to přirovnat snad jen k Zeměploše - někdo před Knihovníkem řekne "co tu dělá ta opice" a i když se ještě nic nestane, vy už se smějete, protože si umíte živě představit, co bude následovat. Podobně to funguje i v Narutovi. Už jen to, když Shikamaru složí ruce ve vás vyvolá úsměv, protože "teď to teprve začne".ZLO PRVNÍ - OPAKOVAČKY

Teď se konečně po dlouhé chvále dostávám i k záporům tohoto anime. V první řadě jsou to tzv. zdržovací epizody, které lezou na nervy snad každému. Přece jenom Naruto je pěkně dlouhý seriál a není možné, aby byly všechny díly skvělé. A těch slabých je tam také víc než dost.
naruto ksicht Jeden z problémů jsou tzv. fillery. Epizody, které můžou mít samy o sobě dobrý a kvalitní příběh, ale nijak neposouvají vpřed hlavní děj. Většinou se jedná o nejrůznější mise. Jako samostatný celek nejsou špatné, ale když jste napjatí, jak to bude pokračovat s hlavní dějovou linkou, epizodky, které o ni nezavadí ani slovem vám po čase začnou lézt pěkně na nervy.
Pak tady jsou různé vzpomínky. Neříkám, že traumatické příběhy z dětství nejsou zajímavé. Jenže ony většinou bývají vmíšeny doprostřed boje a vy musíte sledovat utrpení postav, zatímco se třesete, jak nakonec souboj dopadne. Většinou se to dá vydržet bez problémů, jediným vážnějším příkladem je souboj Naruto X Sasuke, kdy mezi napínavý zápas byly vloženy tři epizody týkající se Sasukeho mládí a to už ke konci bylo opravdu nudné.
Dalším neřádem je neustále opakování dějových sekvencí, které jsou podle autorů důležité nebo hodně emotivní. Dobrá, byla to skvělá scéna, když Sasuke vykloubil Zakuovi ruce, ale aby to v následujících 3 dílech museli ukázat ještě 5x? To zas ne. Nebo klasický příklad - souboj Hinata vs. Neji, kteří si za celý díl vyměnili 3 údery a zbytek plnily Hinatiny vzpomínky, jak se Naruto chová cool a ona se mu touží vyrovnat. Chápu, že nějaká ta vata je občas potřeba, ale co je moc, to je příliš.

ZLO DRUHÉ - NELOGIČNOST A NESMRTELNOST

Čas od času je na seriálu znát, že autoři udělali něco, čeho pak trpce litovali a hledali složité okliky a hloupé výmluvy, jak to vzít zpět nebo se tomu alespoň vyhnout. Vím, že to ode mě bude znít hnidopišsky, ale je to tak. Uvedu příklad: Naruto při boji s Kimimaro vytvořil několik stovek stínových klonů. Proč jich pak na Kimimara útočilo jen pár a ostatní stáli stranou a nic neudělali? Přitom v souboji s Gaarou bylo jasně řečeno, že mohou útočit všichni najednou, aniž by si navzájem nějak překáželi. A podobných nesrovnalostí je tam mnohem víc (ale zase mnohem míň než v Bleachi, kdy autoři prohlásí jednu věc a v následující větě tvrdí pravý opak).
Gaara Druhá věc - podivně se měnící schopnosti postav. Ano, chápu že se jedná o žánr "super power" a je nutné, aby lidi rozbíjeli skály hlavama a nic jim neudělalo, když proletí vzduchem a cestou posráží půlku lesa. Nevadí mi, když hrdina spadne z kilometr vysoké skály na hlavu, udělá v zemi metrový kráter a pak se zase zvedne a začne bušit do soupeře. Otázkou je, proč když dokážou toto, proč jim někdy stačí dostat pěstí nebo čelo, aby se už nezvedli? Jako obvykle uvedu příklad, týkající se jinak úžasného duelu Naruto X Neji. Ač je Neji nejsilnější Genin ve vesnici a Naruto je považován za absolutního losera, Naruto zvítězí. Tento fakt mi sám o sobě nevadí jako spíš to, jakým způsobem toho bylo dosáhnuto. Samozřejmě, že Naruto dostane královsky po držce, nastokrát rozsekaný, zmlácený, se zastavenýmy čakrovody, pokaždé se zvedne. Dobře. Ale proč potom Nejimu stačí dostat jednou pěstí a už má dost? Oproti tomu, co předtím vydržel Naruto to zase taková pecka nebyla.
Jsem však otevřený člověk, každý dělá chyby a nechci si tady hrát na hnidopicha, který rozpitvá komplet vše. I přes toto vše považuji Naruta za jednu z nejlepších anime vůbec, která stojí za shlédnutí a která vás dostane už po prvním díle.

Nakila- Kanadský žertík 2.část

26. dubna 2009 v 10:38 | Hatake Jane |  FF(FanFiction)
Už byla skoro tma, konečně odtrhla oči od místa, kde zapadlo slunce. Vstala a vydala se zpět. V uličkách byly rozsvícené lampy, ale tomu nevěnovala pozornost, zaslechla jak si cekem nahlas povídají Sakura a Naruto.
"Ché, Sakuro kdo vás takhle zřídil?""Nikdo, trénovali jsme na rozdíl od tebe!"


Mezitím Nakila došla k nim. "Ahojky, lidičky. Zdravím Kakashi."


Sakura a Naruto sborově: "Čauky."


Kakashi zvedl hlavu od čtení v knížce, aby se podíval co se děje za povyk. "Jé, ahoj Nakilo." A zase se vrátil ke knížce.


Nakila se otočila k Narutovi a škodlibě řekla: "Naruto, těšíš se?"


"Cheche, jasně, už se nemůžu dočkat."


Sakura se podezřívavě na ně koukla a povídá: "Počkat, počkat, těšit se na co? Co připravujete?!"


Kakashi už to nemohl vydržet: "No, nějakou blbovinu. Ale upřímně…taky by mě to zajímalo."


Nakila, aby nepřišly na pravdu musela zatloukat: "Jestli to nepovíte, tak vám to řeknu…plánujeme spustit chaos ve vesnici, ale pššš." Zívla. "Hmm, sem nějaká ospalá asi půjdu spát. A co vy?"


Naruto viděl, co tím naznačuje, fiktivně taky zívl. "No, já jdu taky. Dobrou."


Naruto a Nakila se s ostatními rozloučili.


Šli spolu uličkami úplně zticha, zahnuli za roh, do temné uličky. Nakila se rozhlídla kolem. "Takže dneska, přinesu rtěnky, fixy a tajnou zbraň." Šeptla, že jí skoro nebylo slyšet.


"Já, přinesu pasty, fixy."


"Super, takže v 11 u mě, jo Naruto?"


"Jo, čau."


"Ahoj."


Rozešli se. Nakila už byla u dveří svého bytu. -Hehe, to je ďábelský plán.- A začala se smát. Vešla do bytu, připravila věci do baťohu, svlékla se a šla se umýt. Z koupelny se jen ozývalo "Yura, Yura too…" To si zas Nakila prozpěvovala. Vylezla z koupelny a po schodech nahoru do pokoje se loudala. Konečně došla do pokoje. Pokoj byl osvícený měsíčním světlem, zatáhla závěsy a padla na postel. V tu chvíli usnula tvrdým spánkem.


Po nějaké době:


Buch, buch, buch… ozývalo se ze dveří. Nakila sebou trhla, až spadla z postele. Zase buch, buch. Koukla se na budík. -Ale ne, to už je 11.-
Rychle se oblékla a běžela dolů. Otevřela dveře a tam stál Naruto s nedočkavým úsměvem.


"Počkej Naruto. Jen si vezmu Baťoh." Ve spěchu hodila na rameno baťoh a vyrazili.


Po chvíli konečně dorazili k domu Sakury.


Nakila přiškrceným hlasem "Naruto, já to u ní neznám…"


"Neboj se já jo."


Skočili měkce na balkon, otevřeli dveře a vešli. Ocitli se ve velké místnosti,…"Naruto, potichu." Sykla Nakila když zahlídla postel a v ní spící Sakuru.Opatrně přišli k Sakuře. Nakila vzala červenou fixu a kolem levého oka udělala kroužek. Naruto vzal zelenou a udělal kruh kolem druhého oka. Pak vzal černou lihovku a na obličej jí napsal: "Jsem šprt, heč." A za tím smějící smalík.


A Nakila zbytek obličeje zaplnila klikyháky, čárkami, sluníčkami. Opatrně odešli na balkón a mohutným skokem byli pryč.


Skákali přes střechy domů, balkóny, stromy až dorazili na místo, před dům Kakashiho.


Nakila se opatrně rozhlídne a pošeptá Narutovi "Tady musíme být opatrnější.Kakashi by nás zabil."Po špičkách vlezli dovnitř, ale Nakila byla překvapená, bylo to jak v tom snu co se jí zdálo. "Ložnice je támhle, aspoň myslím." A opravdu byla. Kakashi pokojně spal rozvalený na posteli. "Hele Nakilo, asi četl tu hloupou knížku do noci." Nakila se lépe podívala na Kakashiho a na hrudníku uviděla rozloženou knížku. "To není hloupá knížka, je umělecké dílo!" prohlásila.


Nakila vyndala rtěnku a fixy a udělali mu kolem očí čmáranice., zaštrachala v baťohu a skoro neznatelně šeptla "Teď je čas na mojí tajnou zbraň."


A z baťohu vyndala plechovku a v ní červená barva. Velice, velice opatrně tu barvu vlili Kakashimu do vlasů až je měl rudý jako rak.Nakila vrátila do baťohu plechovku a už byla na odchodu, když Naruto "Nakilo, počkej. Teď máme mimořádnou možnost…"


"Možnost,…na co?"


"Přece abychom zjistili jeho pravou tvář."


"Jsi blázen?! Vždyť ho probudíme." - stejně tu tvář bych chtěla vidět :) -


"Nakilo, ty máš jemný prsty, prosííím." Poprosil žalostně.


"No, tak jo." Ale začali se jí klepat ruce.


Vrátila se, pozvedla je k masce, ale ucuknula. Nakonec se jí prsty uklidnily. Zvedla ruce, jemně chytila okraj masky a stáhla jí. Nakila a Naruto na tu tvář civěli pěknou chvíli. Najednou se Kakashi pohnul, tak radši Nakila a Naruto zdrhli.


Šli uličkou a Naruto se udiveně zeptal: "Nakilo, jak jsi věděla kde je jeho ložnice?"


A Nakila přemýšlela, co mu má říct. -Přece mu nemůžu říct, že se mi o tom zdálo. Hmm… -


"Víš co Naruto, já ani nevim, prostě jsem to tušila."


"Aha. Ale já se už nemůžu dočkat rána, jak budou šílet."


"He. To nás asi zastřelej?" A začali se smát. Už byly u bytu Nakily.


"Hele Nakilo, tak čau uvidíme se ráno." A hlasitě se zasmál.


"Chichi, já se budu muset držet, abych se netlemila. To bude sranda, Tak čau."


Crrrr, ozval se ráno nemilosrdně budík. Nakila ještě celá rozespalá vstala, hodila na sebe župan a seběhla po schodech dolů. Namazala si rohlík s marmeládou, a uvařila si čaj. Nasnídala se a pak se šla do koupelny umýt. Z koupeny se pro změnu ozývalo "Fighting Dreamers,…., Fighting Dreamers" Oblékla se a běžela ven. Došla, až na křižovatku kde na ní čekal Naruto.


"Ahój Nakilo, tak jak ses vyspala?"


"Ahojky, jo jde to. Kde jsou všichni?"


"Teprve přijdou."


Chacha…ozvalo se z postraní uličky. Nakila a Naruto se otočili tím směrem a div nevyprskli smíchy jako ostatní lidé. Kakashi měl rudý vlasy jako rak a kolem pravého oka sluníčko od fixy. Nakila se zhluboka nadechla a vydechla. "He.Kakashi co se ti stalo?"


"Někdo si ze mě vystřelil." Řekl nakvašeně.


"Ze mě taky." Všichni se koukli tím směrem, odkud měl být ten hlas. A tam stála naštvaná Sakura. Na obličeji se pyšnil nápis Jsem šprt, heč., a vybledlý klikyháky.


"Vůbec to nejde smýt, hlavně ten nápis.GRRR."


Nakila už už málem vyprskla, tak rychle řekla: "Pojď se Naruto projít."


"Jo, jasně." Odešli od nakvašených obličejů. Cestou Nakila naznačila aby Naruto mlčel, protože věděla, že jsou sledováni.


Najednou ale řekla: "Schválně, kdo bude první tam, kde jsme byly včera."


Rozeběhli se jak splašený. Po chvíli dorazili na onu temnou uličku, kde se včera domlouvali. Nakila se ujistila, že jsou sami. "Cheche, ti ale šílej."


"Jo, to teda jo. Se nám to podařilo." A rozesmáli se na celé kolo.


V tom ale před ně skočil Kakashi. "Aha, tak takhle to je."A podíval se na oba dva, jako by je chtěl zabít.

Předchozí díl: Kanadský žertík 1.část

Nakila- Kanadský žertík 1.část

26. dubna 2009 v 10:38 | Hatake Jane |  FF(FanFiction)
Po několika dnech plných zážitků a misí:


Byl sluneční den. Nakile škvírou mezi závěsy pronikali do pokoje sluneční paprsky. Nakila se převalila na posteli, až z ní spadla.


"ÁÁÁ" Protáhla ruce, odhrnula závěsy, koukla se na nebe a řekla: "To je nádherný den, zajímalo by mě, co budeme dělat dneska." Rychle se oblékla, hodila do baťohu sváču a běžela ven. Šla po ulici a rozhlížela se kolem, viděla spoustu usměvavých lidí a to jí dělalo moc dobře. Zastavila se a koukala na krámek se sladkostmi, najednou na ni někdo zdáli zavolal:


"Nakilóóó, halo Nakilo"


Otočila se a viděla, jak k ní běží Naruto.


"Ahojky, Naruto"


"Ahoj, Nakilo, to je ale krásný den"


"Jojo, co kdybychom…"


" Provedli nějakou rošťárnu?" usmál se šibalsky


"Super, právě mě napadl jeden žertík." A začala se pochichtávat.


Menší odmlčení.


"Nooo, povídej…" řekl nedočkavě


"Vezmeme fixy, pasty, Sakuře a Kakashimu v noci počmáráme obličeje. " A škodlibě se zasmála.


"Pche, to bude sranda. Takže dneska v noci."


"Jasně sejdeme se u mě v jedenáct hodin" Rozhodla Nakila.


Mezitím přišel Kakashi a Sakura.


"Co zas kujete za rošťárny?" podíval se podezíravě Kakashi.


Sakura jen s úšklebkem: "No, podle toho jak je znám tak něco kují proti nám. Že Naruto, Nakilo?"


Zděsili se a jen rychle: "My, nééé. Tentokrát fakt ne."


Nakila se rozhodla, že je musí z toho vysekat.


"My, jsme se bavili o tom jaký je nádherný počasí." Když viděla jejich výrazy " Opravdu."


"No, přišel jsem vám jen se Sakurou říct, že dnes nebudeme mít žádné mise, máme volno."


"Ach jo, co budeme dělat Naruto?"


"Něco vymyslíme."


Sakura zahlídla smutné výrazy. "A co takhle jít na ramen?"


Úplně nadšený "Supééér" vyrazily jako tryskáč. Pak se zase stejnou rychlostí vrátily, ještě přešlapovali na místě. "Sakuro, platíš, platíš." A zase zmizeli. Sakura se naštvaně rozeběhla za nimi. "Cožééé?! To si odpykáte!!!"


Kakashi zůstal stát na místě a jen se chechtal.


-To by mě zajímalo, jak to dopadne… Ale musím si přečíst další kapitolu Flirtovacích taktik. -


Zatím si v Ichiraku Ramen bar Nakila a Naruto pochutnávali asi už na 5 misce ramenu. Nakila se usmála a řekla " Hmmm, mňam výtečný ramen, jako vždycky je výborný."


"Opravdu je výborný." Usmál se Naruto a cpal do sebe další ramen. "Jak tak koukám tak Sakura tu není tak asi budu muset platit já, neviděla jsi mojí žabku s penězi?"


"Že by jí zas měl Zvrhlý poustevník?"


"No, doufám, že ne protože by zas všechno utratil za údajný sběr dat, tsssss."


"Áááá, jsem plná. Jdu se projít a pak asi půjdu trénovat. Jdeš se mnou?"


"Já ani nemám co trénovat když tu není Zvrhlík."


"No jo to je pravda, tím pádem já taky nemám co dělat. Ale už vím co."


"Tebe to napadlo dost rychle, co jdeš dělat?"


"No půjdu na slunou louku a tam se budu jen tak vyvalovat."


"No, tak to se máš, já si určitě taky něco vymyslím. Tak zatím Nakilo."


"Ahóój!"


Nakila šla uličkami, prosvícené dopoledním sluncem. -Ufff, po tom ramenu asi nebudu ani obědvat. - Dorazila na palouček, sedla si pod strom a rozhlídla se kolem. A dole pod kopcem viděla děti, jak si tam hrají. Popošla kus, aby byla napůl ve stínu a napůl na slunci. Lehla si do měkké trávy posetými květy. Zavřela oči, a po nějaké době usnula. Ocitla se před domem Kakashiho, vstoupila. "Kakashi, lásko jsi doma?"


"Ááá, miláčku už jsi mi chyběla" A vlepil jí vekou pusu. "Mám pro tebe překvapení, zavři oči."


Vedl Nakilu až ke dveřím místnosti. Otevřel je…


"Už můžu otevřít oči?"


"Jasně, …Tadáá"


"Jééé, to je nádhera."


Všude kolem byly rozseté okvětní plátky růží a zapálené červené svíčky.


"Kakashi, to je tak zářivé až mě z toho pálí oči." A usmála se.


Nadšeně se na ní podíval. Trhla sebou a najednou byla zas na louce a do očí jí svítily červené paprsky slunce. -Sakra, už zas se mi zdálo o Kakashim.- Uchetla se a zakroutila hlavou.


Posadila se, a koukala na západ slunce. -Hmm, západ slunce mě vždycky fascinoval. - A jen dál koukala.

Předchozí díl: Nakila- Pravda a nový tým

Nakila- 2.díl Pravda a nový Tým

26. dubna 2009 v 10:26 | Hatake Jane |  FF(FanFiction)
Po 3 týdnech v nemocnici:

Doktorka prohlíží zdravotní kartu.

Nakila se s nadějí podívala na doktorku a povídá: "Tak co? Jak je na tom?"

Doktorka se otočila k Nakile. "Ještě se neprobudí nejméně týden."

Nakila smutně svěsila hlavu. Najednou se otevřely dveře a tam stáli Sakura a Naruto. Naruto zahlídl Nakilu.

"Co, co tady děláš?! Ty máš ale drzost-ttebajo!" Už, už si vytahoval rukávy, když v tom ho zastavila Sakura.

"Ne, Naruto. Podívej se na ní pořádně!"

Naruto i když s velkým odporem si jí prohlídl znova. Až teď teprve uviděl velké kruhy pod očima, obličej plné slz a zbědovaný výraz.

"Vidíš Naruto, vůbec není ráda, co se stalo spíš naopak."

"Jak to?"

"Nevím. No, Ahoj Nakilo."

Nakila vzhlédla, a zahlídla, jak na ní mává Sakura. Byla překvapená ale taky jí zamávala. "Ahoj." A zase sklopila hlavu.

Sakura přistoupila k Nakile. "Jak, jak je na tom Kakashi?"

"Nic moc, prý se neprobudí dobrý tak týden." Řekla smutně Nakila.

Najednou Kakashi zakuckal. Všichni se vyděšeně na něj podívali. Kakashi začal pomaličku otvírat oči a pak se rozhlédl kolem.

"Co se to děje? Kde to jsem?" Ptal se vystrašeným hlasem.

Nakila rychle odpověděla dřív než Sakura nebo Naruto stihli zareagovat.

"Ahojky, Kakashi. Neboj, jsi v nemocnici. Jak se cítíš?" Sakura a Naruto se udiveně podívali na Nakilu, a Sakura si pomyslela, -Hmm, proč se ptá? A proč tu byla celou dobu, že by…-
A zase se vrátila do reality.

"No, je mi dobře. Kuck,kuck." A usmál se.

"Moc na to nevypadáte Sensei .Nebude vám vadit, když si na chvíli odtáhnu Nakilu?" a nevině se usmála.

"Jasně, jen si jí vem. Vždyť mi nepatří." Otočil hlavu, a zamyšleně se podíval na Nakilu.

Ta jen rozpačitě uhnula pohledem. Sakura byla už u dveří. "Tak pojď."

Nakila jen mlčky následovala na chodbu. A nastal "ten" okamžik. Okamžik kdy se Sakura musela zeptat na zásadní věc.

"Nakilo…?"

"Mno?"

"Proč, proč si při tom boji ho nechtěla zranit? A proč jsi celý ty týdny se nehnula od senseie?"

"Já, nevím jak to říct… Začalo to tím, že mi tehdy ve Větrné Iruka vyprávěl o Kakashim, kopírovacím ninjovi. Ten příběh mě tak zaujal, že jsem chtěla vidět jak vypadá. Iruka mi ukázal jeho fotku….a tehdy se to stalo."

"Co se stalo?"

"Tehdy, jsem se do něho zamilovala." A zčervenala jak rajče. "Taky mě napadlo, že bych s ním mohla jen tak zabojovat…"

"Aha, tak proto. Ani se ti nedivím náš Sensei je opravdu okouzlující." A začala se smát. "A ví o tom ještě někdo kromě mě?"

"Mno, myslím, že ne. Ale když jsem viděla ten tvůj pohled, když jsi přišla, tak jsem věděla, že ti to docvaklo." Usmála se.

Potom obě šli zpět do pokoje, Nakila si sedla na židli vedle postele. Kakashi si jí pozorně prohlídnul.

"Nakilo..?"

"Hmmm?" zvedla hlavu a podívala se do toho oříškového očka a vzrušením se jí rozklepali kolena.

"Měla by ses jít vyspat." Usmál se.

"Vypadáš jak strašák." Řekl Naruto a všichni se začali smát, protože Kakashi má ve jméně strašák.

"Sensei, Nakila tu byla pořád, ve dne v noci."

Kakashi se otočil na Nakilu, ale ta byla červená jak rajče, podíval se zpět na Sakuru a ta pokračovala.

"Ona, vás totiž……"

"Já se jdu vyspat." Řekla Nakila a rychle odkráčela pryč.

Všichni se udiveně dívali na dveře, za kterými zmizela. A Sakura -kam? Vždyť nemá kde. -

"Asi nechtěla být u toho, až vám to řeknu."

"Řekneš, co-ttebajo?" zeptal se Naruto.

"Sensei, důvod proč vás nechtěla zranit a proč tu pak celou dobu byla, je…že vás miluje."

Naruto a Kakashi vytřeštili na Sakuru oči.

Kakashi pak kývl hlavou. "Mě připadala, jako by mě šetřila. A teď se to potvrdilo."

"Už to chápu-ttebajo." Naruto se usmál a pochichtával. "Proto dělala takový oči na senseie."

Nikdo ho nechápal, ale on si z toho nic nedělal, jen se dál přihlouple usmíval.

Po dlouhém mlčení se konečně ozvala Sakura. "Myslím, že půjdu za ní." A na tváři měla soucitný výraz.

"Já půjdu taky." Okamžitě se zvedal Naruto.

A Kakashi zůstal sám.

Pochvíli "ťuk, ťuk." Kakashi to nevnímal, myslel, že se mu to zdálo. Znova "ťuk,ťuk.", otevřely se dveře a tam stála Tsunade. "Ahoj Kakashi, jak se vede?"

"Nic moc. Čemu vděčím za tak vzácnou návštěvu, Tsunade-sama?" a jen se usmíval.

"Ale Kakashi, nepřeháněj." Zasmála se Tsunade ale zase zvážněla. "Přišla jsem si s tebou promluvit."

"No, jen povídej." Pronesl nedočkavě.

"Iruka mě požádal, jestli by nemohla Nakila vstoupit do vašeho týmu."

Kakashi se zamyslel
-mno, to by byla sranda. Ale jak by se shodla s ostatními? To musím vymyslet- "Ty ses, už rozhodla?"

"Ne, čekám na tvoje vyjádření."

"Mě by to bylo celkem jedno, ale musím se zeptat Naruta a Sakury."

Někde jinde ve vesnici:

Už zapadalo slunce, Naruto a Sakura pořád né a né najít Nakilu.

"Kde může bejt-ttebajo?" řekl nervózně Naruto. "Sakuro,…. SAKURO!" zařval.

Sakura se prudce otočila. "Jé, promiň já se zamyslela. Že je ten západ nečernej?"

"Hmmm, to je no."

"západ,..ZÁPAD!" zakřičela.

Naruto vedle ní se tak lekl, až spadl na záda. "ÁÁÁÁ, takhle mě neděs, Sakuro." A těžce se zvedal.

"Západ, přece všichni zamilovaní se rádi dívají na západ slunce." Vychrlila.

"Co??" nechápal Naruto.

"Všichni zamilování mají rádi západ." Řekla už pomaleji. "Nevíš kde je nejlíp vidět západ sluce?"

Naruto stále nechápal, ale odpověděl. "Asi z toho útesu, kam nás vzal v létě Kakashi. S tím velikým stromem." řekl pro upřesnění.

Už nic neříkali, a skákali přes střechy domů směrem k útesu.
-Doufejme že tam bude- pomyslela si Sakura.

Dorazili k útesu a seskočili ze stromu stojící opodál.

Nakila seděla pod stromem, nehybně se dívala na nádherný západ slunce a pobroukávala si nějakou smutnou melodii.

Sakura a Naruto šli mlčky blíž, teď už Sakura rozpoznala melodii, byla to písnička "sadness and sorrow". Přisedli si k Nakile. Ta otočila hlavu na Sakuru, oči měla plný slz, a Sakura jí jen objala, to už Nakila naplno brečela.

"Co jsem to provedla?" hlesla žalostně.

"Nic se nestalo. Neboj, Kakashi se to dozvěděl a vůbec se nezlobil nebo tak něco." Ujišťovala.

"Smrk, o tom nemluvím. Mluvím o tom boji, já…ho nechtěla zranit."

"Věděl, že se to může stát. Šel do boje, šel. A on tě neviní!" ozval se Naruto s úsměvem na tváři.

"Jsem tak ráda že vás mám, škoda že nemůžeme být ve stejném týmu." Usmála se Nakila.

Slunce dávno zapadlo, vystřídal ho nádherný měsíc a hvězdy. Ti tři šli prázdnými uličkami. Ale díky nim ne tichými, jelikož si povídali vtipy a pokaždé se řehtali na celé kolo.,

PUF…najednou se před nimi objevil člen ANBU. "Máte, všichni tři jít za Kakashim do nemocnice."

"Co se děje?" zeptali se vyděšeně, ale to už byl pryč.

Nedřeli se během, ale hned se přenesli k němu do pokoje.

Kakashi stál u okna a díval se na měsíc. "Á, jste tady." S těmi slovy se otočil.

Když viděl výrazy těch tří, usmál se. "Nebojte, nic se neděje."

A po pokoji se rozlehlo tiché "Ufff"

"Chtěl jsem s vámi mluvit. Posaďte se." A rukou pokynul k židlím u postele.

Posadili se a napjatě čekali, co jim řekne.

"Iruka, poprosil Tsunade jestli by Nakila nemohla být v našem týmu. A ta byla za mnou…"

"Nanííí??" (poznámka autorky- japonsky cože) a Nakila vytřeštila oči.

Naruto a Sakura, byli jak opaření.

"Nech mě pokračovat. Já řekl, že je mi to jedno, ale že se vás musím zeptat." Dořekl Kakashi.

"A proč jsi volal mě, vždyť tohle je otázky na tyhle dva." Řekla nechápavě.

"Protože potřebuju i tvůj názor. Nemůže někdo rozhodnout za tebe." Vysvětlil.

Konečně se Naruto a Sakura vzpamatovali.

"Já myslím, že je to dobrý nápad." Prohlásila svědomitě Sakura.

"Jo, souhlasím. Dattebayo!" (poznámka autorky- nwm jak se to píše, když tak moderátoři, svědomitě upravujte: D ) Vykřikl Naruto.

"A co ty, Nakilo?" zeptal se Kakashi.

"Já…"-přece u útesu jsem o tom mluvila- "Jasně, moc chci." nakonec řekla a usmála se.

"Aby ne, když jsem tu já." Prohlásil Kakashi a všichni se začali smát.

7.tým a Nakila- První setkání

26. dubna 2009 v 10:10 | Hatake Jane |  FF(FanFiction)Přímá řeč je kurzívou a myšlenky mezi pomlčkami

7.tým a Nakila (prolog)

26. dubna 2009 v 10:01 | Hatake Jane |  FF(FanFiction)
Nakila je 14letá dívka, která vyrůstala sama v Skryté listové vesnici a nebyl nikdo by jí měl rád. To způsobil démon, kterého má v sobě zapečetěného, je to "tříhlavý tygří démon". Okolí jí vidělo jen jako démona. Ale potkala chuunina, který měl podobný osud, jmenoval se Iruka. Naučil jí všechny techniky, co znal na konci tvrdého tréninku jí i naučil ovládat chakru démona. Nakila, měla Iruku ráda byl pro ni vším.


Iruka jí jednou řekl: " Jsi stejně dobrá, možná i lepší než Joulin Hatake Kakashi."


" Mistře, kdo je Hatake Kakashi"


A tak jí Iruka vyprávěl o kopírovacím ninjovi Kakashim, že prý se o něm povídá, že díky Saringanu okopíroval víc jak 1000 technik. Nakila, byla užaslá a hned si dala do hlavy, že si s Kakashim musí zabojovat.


" Mistře, jak vůbec Kakashi vypadá?"


Iruka vytáhl modrou koženou peněženku a z ní vyndal fotku Kakashiho. Když se Nakila, podívala na tu fotku tak se v ní něco zlomilo, to byl okamžik, kdy si řekla "Chci si s ním zabojovat, ale nesmím ho moc zranit". Kdo ví proč si to řekla. :)


"Mistře, musím se vydat na cestu."


"Jane, co chceš dělat?"


"Chci najít Kakashiho a zabojovat si s ním, a jsem už rozhodnutá"


"Cóóó?! No když už jsi rozhodnutá nezbývá mi nic jiného než tě podpořit."


Další díl:První setkání

Rozjíždí se web

25. dubna 2009 v 21:02 | Hatake Jane |  Co píšu...

Úvodem:

Ahoj, jsem Hatake Jane nebo prostě Janča.
Právě rozjíždím Fan-web Kakashiho.
Nic moc tu není ale časem se to správí :)

Poděkování:

  • Desing: Uchiha Lan (Lenka Petřeková)
  • Spoluvlastník webu: Peťula
Zdraví Hatake Jane